şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
  • new england patriots'ın stadı, aaron hernandez'in formalarını değiştirmek isteyen taraftarların akınına uğradı. patriots, yıldız tight end'i aaron hernandez'in tutuklanmasından sonra bu hafta sonu isteyen taraftarların hernandez formalarını başka bir oyuncunun formasıyla değiştirebileceğini duyurmuştu.

    haftalar öncesinden açıklanan organizasyon bu hafta sonu gerçekleşti. taraftarlar sabahın 07.30'undan itibaren hernandez formalarını değiştirmek için uzun kuyruklar oluşturdular.

    patriots'ın resmi ürünlerinin satıldığı proshop'un 09.30'da açılmasına rağmen daha 07.30'da sıra 100 kişinin üzerine çıkmıştı.

    ilerleyen saatlerde sıranın giderek büyümesi ve hava sıcaklığının 32 dereceye ulaşmasının ardından patriots yetkilileri sırada bekleyen taraftarlara bedava su dağıttı. bir kişinin sırada geçirdiği ortalama zaman ise bir saat olarak açıklandı.

    aaron hernandez'in çaylak sezonunda satılan retro formaların bile iade edildiği organizasyonda en çok ilgi gören formaların rob gronkowski, vince wilfork ve tom brady formaları olduğu açıklandı.
25 entry daha