şükela:  tümü | bugün
46 entry daha
 • marmaris-datça yolu üzerinde yer alan ve kendi içerisinde bir siteden çok kasabaya benzeyen tatil sitesi. kısaca cennet gibi, yeşil, mavi, yine yeşil, yine mavi arasında gezinip durduğunuz, güzel yazlıklarla dolu, kimsenin kimseyi rahatsız etmediği güzel bir tatil mekanı. uzun süre kalmak nasıl olur bilmiyorum ama 3 gününüzü sıkılmadan geçirebileceğiniz bir yer. biz campingin içerisindeki pansiyonvari odalarda kaldık. içerisi son derece basit ancak ihtiyaçlarınıza cevap da veriyor. buzdolabı var, üstelik otellerde gördüğünüz tırıvırı minibar dolaplarından çok daha büyük ve adam gibi soğutuyor. özellikle gece kumsalda keyif yapacaksanız votkanızı, beyaz şarabınızı dolaba doldurup buz gibi keyfine varabilmeniz için güzel bir imkan. oda fiyatı 2013 ağustos ayı için 150 tl idi.

  kahvaltı için leo beach club yerine kır kahvesini tavsiye ederim. leo beach'te kahvaltı tabağında 3 çeşit reçel getiriyorlar. onun yerine üç çeşit peynir koysalar daha iyi olurmuş bence. kır kahvesinde simit vs. de var. hatta 2 günde bir kurulan pazardan alacağınız börek, çörekleri, meyveleri bu kahvaltıya ekleme imkanınız var. ayrıca daha ucuza mal etmek isterseniz, sitede bir migros jet bir de başka market var. genelde gelen ürünler çok hızlı bitiyor gibi bir izlenim aldık çünkü çoğu raf boştu. yine de idare edersiniz.

  akşam yemeği için campingin kafeteryası, tepe restoran, leo beach ve adını hatırlamadığım ama migros tarafında deniz kenarındaki bir diğer restoran bizim gözümüze çarpanlar. camping kafeteryasında hem tabldot yemek çıkıyor hem de bir pide fırınları var. tepe restoranda çok güzel çibörek yapıyorlar. gözünüz büyük koy'un öbür ucuna kadar yürümeyi keserse bir öğleden sonra mideniz kazındığında uğrayabilirsiniz. 4 parça gelen çiböreğin porsiyonu 12 tl.

  sabahları büyük koy dalgasız, öğleden sonra hafiften dalgalanır gibi yapıyor. büyük koydan denize girecekseniz benim yaptığım gibi kayaların üzerine ayağınızda deniz ayakkabısı olmadan girmeye kalkışmayın. bodoslama çakılıp sağınızı solunuzu çürütüp, kanatırsınız. en iyisi efendi efendi iskeleden girmek.

  küçük koyda promil var. özellikle öğleden sonra biralarla çakır keyif olup denize girmek için birebir.

  siteden doğrudan marmaris-selimiye tarafına tekne turları var. biz gittik çok keyif aldık. siz de deneyebilirsiniz. bu yıl fiyatı 25 tl idi. yemek fiyata dahil değil. selimiye'de karaya çıkıp yemeği orada alıyorsunuz. tekne sizi belli bir restorana yönlendiriyor ancak illaki onların söyledikleri restoranda yemek zorunda da değilsiniz.

  biz memnun kaldık. deneyebilirsiniz.
9 entry daha