şükela:  tümü | bugün
50 entry daha
 • nazar duası, maşallah inşallah, bol bol arapça temenni ve maşallah tükürüğü içeren bilumum akraba/kız arkadaş yorumuna karşı en az bir kez yapmak istediğim yorumlardır.

  manitayla hiç manita pozu vermediğimiz için sorun benim sorunum değil ama herhangi bir arkadaşın aşksal pozlarına bölüm sonu canavarı olmamak için kendimi sık sık zor tutuyorum asdfghgfds:

  1 - )
  fotoğraf: ece ve fatih adlı nişanlıların merve ve ali'nin düğününde çektirdikleri 32 diş sırtaran "sıra bizde" pozu

  nevingül'ün yorumu: allah sizi hiç ayırmasın bitanem... allah tamamına erdirsin... maşallah... nazar değmesin bu güzel çiftee... :)
  ece'nin cevabı: aminnnn nevingülcümm :)
  isolde'un söylemek isteyip söyleyemedikleri: ahahaha nevin sen ne göt bir kıskançsın yaa, bu kadar hatim indirdiğine göre ilk önce senin nazarın değiyor olmasın :d elinden gelse şu fatih'i ya da başka bir nefes alanı özcanlar düğün salonu tuvaletinde bile sıkıştıracağını cümle alem biliyor, yemin ediyorum kocasızlık bu kadar başına vuran bir nihal ziyagil'i gördüm bir de nevingül'ü sdfghjklghjk. daha 2 hafta önce bilmeden yanlışlıkla söylemiş gibi fatih'in yanında ece'nin can'la kısa süreli yiyişmesinden bahsedip sonra da "sen fatih'e karşı tamamen dürüst oldum diyince.. çok üzgünüm ece :(" diye yalandan ağlamadın mı? cnm iğrenç, abaza, kezban ve malsın :d ece sen de çok allah billah bilirmiş gibi uzun uzun aminler çekme, yeni nişanlandığınızda iş semineri diye afyon termal otel yerine antalya'ya gittiğini anangile söylerim. kib.

  2 - )
  fotoğraf: cansu ve mehmet'in balayında kadeh kaldıran fotoğrafları, aylardan ramazan:

  mehmet'in halasının yorumu: mehmet canım yeğenim ramazan'da içki mi içiyorsunuz. hiç yakıştıramadım. eniştenin de selamı var.
  (bu arada balayında cansu'nun derdi: kimin fotosunda etiketlenip kaç like aldık? mehmet'in derdi: seks)
  cansu'nun cevabı: kepazenur halacımm, içki içmiyoruz kadehlerimizde vişne suyu var :) ökkeş enişteme de selamlar.
  isolde'un söylemek isteyip söyleyemedikleri: sevgili kepazenur hanımefendi, cansu agnostik mehmet de ateist, tabi ki söylemeye mabadları yemiyor ama bil istedim, ramazan filan da totolarında değil yani :d oyuna gelme kepaze! cansu sen de elin 3 günlük kadınına böğrünü parçalarcasına halacımmm demeyi kes, ökkeş eniştemmiş, siktir git daha 3 gün önce "mehmet'in obez halası küvette yuvarlanmış da kaldıramamışlar, kocası da çok komik ökkeş diye isim mi olur ahoahoaho" diye gülen ben miydim öküz? şu telefonu elinden bırak da git seviş, bak mehmet şu rusların memelerini kesiyor, byee :)
456 entry daha

hesabın var mı? giriş yap