şükela:  tümü | bugün
 • evet konumuz varoş-düşük kaliteli ilişkilerin semboller. şimdi varoşu görünce ''vay amk sen saraylarda mı yetiştin? büyük deden saray ibrikçisi miydi it?'' dediğinizi duyar gibi oluyorum. büyük dedem rahmetli işsizin tekiymiş arkadaşlar. çanakkale savaşı'na katıldım ben diye palavra atarmış. halbuki babasının zeytin tarlası hasılatını kadınlarla yiyen adamın tekiymiş. allah rahmet eylesin yine de.

  varoş derken maddi anlamdaki yetersizlikler veya gettolarda yaşamaktan bahsetmiyorum. mesela demet akalın'ın çok parası olmasına rağmen sakil ve varoş. yoksa varoşlarda fıstık gibi insanlar vardır. konuyu dağıtmadan esas meseleye gelelim. nedir bu vıcık vıcık ilişkilerin sembolleri?

  - senin için ölürüm, senin için öldürürüm tadında mesaj ve söylemler: yav bir git allah aşkına. ölmeyi lunapark'ta atlı karıncaya binmek sanıyorsunuz.

  - ilişki şarkısının ferhat göçer-mabel matiz-soner sarıkabadayı'dan olması: lan bir aşkın şarkısı cennet olur mu? lan böyle ilişki olur mu? lan bu nasıl bir ilşki lan. bu ilişkiden hayır gelir mi lan?

  - facebook-twitter-sözlükten ilan'ı aşklar: lan bu ne? bu ne? millete ne sizin vıcık vıcık birbirinizi övmenizden, ilişkinizden. çok istiyorsan ara söyle. whatsapp'tan yaz.

  - hitap şekillerinin balım kocacım güvercinim aşkoşum olması: bu hitap şekilleri daha da arttırılabilir. çabuk bana bir poşet verin kusacağım.

  - insanların içinde yüksek sesli tartışma- kavga: yav bu nedir allah aşkına? ilişkiyi adana adliyesi'nin önüne çevirmek. vıcık vıcık varoşluk. kız gider. erkek peşinden gider. kız geri döner. ağlarlar falan. nasıl ilişki yaşıyorsunuz oğlum siz?

  - sık sık double dating yapma telaşı: çiftler olarak 4'lü okey oynama, 4'lü pikniğe gitme, 4'lü şelale izleme. kızlar salatayı yapsın. biz de mangalı yakalım. ay ne mutluyuz. off be kardeşim. şu double datingler feci itici.

  - gösteriş-nispet olsun diye pahalı hediyeler almak: çevreye nispet için ilişki yaşamak. etrafa çok mutluyuz amoğagoyyim algısını yaymak. david beckham -victoria beckham çifti sanki.

  - çiftlerin renk uyumlu giyinmeye kasması: allaah. bu hipsterlarda bile feci varoş ve vıcık vıcık duran bir şey. aman çok uyumlusunuz. aman süpersiniz. valla gözümde ilk canlanan songül karlı - uğur arslan ikilisi.

  - çiftlerin dışarıya çıktığında, fotoğraf çekilmek için çıkması: valla son zamanlarda en vıcık vıcık bulduğum şey bu. sevgilisiyle, eşiyle dışarı çıkmış esasında umrunda değil. maksat sadece mekanın backgroundunda fotoğraf çekilmek. sonrasında zaten ikisi de cepten facebook-instagram'a kasar. 0 iletişim.

  - sevgilimi herkes benden kapmak istiyor algısı: var böyle kadın ve erkekler. yanındaki erkek sinan özen'in gençliği gibi ama onun gözünde jude law. tüm kadınlar onu istiyor. ya da yanındaki kadın ebru gündeş'in makyajsız hali adama kalsa mila kunisle birlikte. iki dakika bıraksa hemen tüm şehir yumulacak.

  neyse valla yazarken bile fenalık geldi. gözümde canlandı hepsi. entry'e burada bir son vereyim. ben hafiften cennete doğru yolculuğa çıkayım. bari kulaklarımız azcık kalite görsün;

  http://www.youtube.com/watch?v=peqpawryuku
17 entry daha