şükela:  tümü | bugün
4 entry daha
  • içlerindeki bitmek tükenmek bilmez "her şeyi bilmek istiyor, ve her şeyi ayrı yazıyorum. çünkü her şey ayrı yazılır" diyen ses sayesinde ortamlara alternatif olan, tümden gelip huya gidici kişilerdir. bertaraf edilmiş sekoban kulelerinden bungee jumping yapmak gibi uç noktada hayallere, çıkarmadan 5 benzeri fantezilere sahiptirler.

    söz konusu yaralı bünyeler, zihinsel süreçlerinin altını yağlamadan fırına vermediklerinden, asla ve asla bir yapışma, yanma söz konusu olmaz. yapışkanlığı sevmezler yapıştırandan ötürü. bir de tabi ki, yalayandan korkmazlar yılmayandan korktukları kadar.

    koltukaltlarına ossuruk efektli tornavida seti sıkıştırıp, disneyland'ı tamir etmeye gider, dönerken de macar salamı almayı ihmal etmezler. okurlar, bol bol okurlar. mesela şu kelimeye kadar dayanabilme gücü de sadece onlara mahsustur. bakın, hala ısrarla ve olayın idrakında olarak devam etmekteler.

    bu gibi insanların bir özelliği de, bir kulaklarından gireni, evirip çevirip içerde tutabilmeleridir. transit geçiş için otoban olmayı kabul etmez, kaybolan otobanlar için takvime kırmızı bir elma çizerler. okuma bayramına 3 noktalı kol bandıyla gidip, futbol müsabakalarında hakem arkası bilet isterler gişe memurundan.

    evet evet... severim.
211 entry daha