şükela:  tümü | bugün
144 entry daha
  • her gördüğünde masters of sex izle diyen arkadaşın ısrarlarına dayanamayıp izlemeye başladığım, başlamakla kalmayıp beş bölüm birden izlediğim muhteşem dizi. görüntü, renkler, sesler, müzik, her şey harika. bende dizi değil de sinema filmi izliyormuşum hissi uyandırdığını farkettim bir de.
    konu zaten fazlasıyla ilgi çekici. bırakın bir dizide izlemeyi, kendi kendimizle bile konuşmadığımız bir konu neredeyse cinsellik ve özelde kadın cinselliği. millet altmış yıl önce neleri araştırmış, bizimkinin cinselliğe bakışı "ananı bacını siksem mutlu olacak mısın?" şeklinde. anan bacın beni ister mi, mutlu olur mu acaba diye soran yok. çünkü kadın bu işten zevk alması beklenen taraf değil önkabul olarak adamın beyninde. dizinin bu düşüncedeki birine herhangi bir şey ifade edeceğini zaten sanmıyorum ama cinselliği iki insanın birlikte yaşadığının farkında olanlara tavsiye ederim.
    pornografik bulanlara da biraz şaşıyorum. ben bu dizide mesela game of thrones'taki gibi bir kışkırtıcılık görmedim hiç. hatta izlediğim beş bölümde kadın çıplaklığını meta olarak kullanmadıklarını düşündüğüm için de takdir ettim.
246 entry daha