şükela:  tümü | bugün
291 entry daha
 • çok yavaşladığım halde yerdeki su dolu çukura düştüğümden ne yazık ki su sıçratanlar katagorisindeyim.
  yanlız hemen akabinde camı açıp özür diledikten sonra aracıma mağdur ettiğim aileyi davet ederek yolumu 14-15 km uzatmak pahasına gideceği yere götürerek kendimi affettirip bu kategorinin dışına çıktığımı düşünüyorum.
  (bkz: hayat paylaşınca güzel)

  edit: ben yaptım diye değil sen de yap diye yazdım arkadaşım.
  hepimizin yaptığı yanlışlar vardır. elimizdeki çöpü yola atmak, sigara izmaritini camdan dışarı atmak, kaldırıma tükürmek vs.
  izmarit konusunda bir anımı anlatayım: camdan dışarı izmarit atan biri değilim lakin bir keresinde malatya ya bir iş için gitmiştim ve elimdeki sigarayı ışıkta beklerken bir anda niye yaptıysam yere bıraktım. yandaki arabanın arka koltuğunda oturan çocuk bunu gördü ve beni işaret ederek babasına bişeyler söyledi. adamı tanımıyordum ve şehirden de çıkmak üzereydim. ancak o anda öyle büyük bir utanç duydum ki anlatamam. arabadan inip izmariti aradım ve arabanın altına yuvarlanan izmariti dizlerimi yere koyarak ve kolumu da arabanın altına sürterek kirletmeme aldımadan o izmariti aldım. arabaya geri bindiğimde gözüm yana kaydı ve adamın bana gülümseyerek baş parmağıyla okey işareti yaptığını gördüm. gülümseyemedim ve mahçup bir halde başımı çevirdim. bidaha attım mı hayır. 7-8 sene oldu ve ben arabada her sigara yakışımda o çocuğu hatırlarım.
1256 entry daha
hesabın var mı? giriş yap