şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
 • seks:
  erkekle yapabilirsin, yaptıktan sonra da erkek seni seviyorsa sarılıp uyursun. kediyle sadece sarılıp uyursun, bundan sonsuz mutluluk duyarsın.
  her ikisiyle de aynı yatakta uyursun, erkek horlar ama ayağını ısırımaz, kedi genelde horlamaz ama sabaha karşı ayak parmaklarını ısırır.

  sohbet:
  erkekle aynı dili konuşursun ama seni dinliyormuş gibi yapar, kendi kendine konuşur durursun, kedi cevap verir, soru sorar, sinek ve güvercin maceralarını anlatır ama dilini anlamazsın.

  ev işi:
  erkek genelde yardım etmez, sen hasta olduğunda bazen yardım eder. kedi de genelde yardım etmez, sen hasta olduğunda ortalığın iyice hamına koyar.

  tüy dökme:
  her ikisi de eşit oranda tüy döker

  diş macunu:
  erkek ortadan sıkar, ulaşabilirse kedi komple sıkar, yer gök macun olur.

  eve ekmek getirme:
  erkek genelde eve ekmek getir, ailesini geçindirir. kedi geçindirmez, bazen balkondan güvercin, evin dehlizlerinden böcek yakalar önüne koyar, "al yi" der.

  yemek yapma:
  erkek isterse güzel yemek yapar, kedi yemek yapmadığı gibi malzemeye de yara verir. buzu çözülsün diye tezgaha koyduğun kıyma gizemli bir şekilde yok olabilir.

  öpüşme:
  ikisiyle de öpüşebilirsin, aldığın haz farklıdır.

  kişisel temizlik:
  erkek bazen ter kokabilir, kedi asla ter kokmaz, ama evde kızartma yaptıysan kedin kızartma kokabilir. erkek tırnaklarını kendi keser, kedinin tırnaklarını sen kesersin. erkek banyo yapar, duş alır, banyonun ağzına sıçar her yer ıslanır. kedi banyo yapmaz, yalanır, ama bazen halıya sıçar.

  verdikleri mutluluk:
  ikisini de yirim.
1 entry daha

hesabın var mı? giriş yap