şükela:  tümü | bugün soru sor
29 entry daha
 • çok güzel, iyi, fena değil, olmasa da olur ürünleri olan kremci. ama bence en önemli özelliği çalışanlarının satış için baskı yaratmak yerine her üründen tester verip sakin takılmalıdır. (en azından benim denk geldiğim 3 kişi böyleydi) fiyatları görece çok ünlü kremlere göre ucuzdur ama yazık değil mi göz kremi alıyorsunuz 100 lira veriyorsunuz, 1 sene idare ediyor misal, denemeden alacaksınız kalacak öyle. ya da yüz kremi alacaksınız 100 lira vereceksiniz ama denemeden alıyorsunuz, ilk denemede bir şey olmuyor, 3 kullanımdan sonra sivilce yapmaya başlıyor, kullanamıyorsunuz. yazık günah. tester'larının miktarları en az 5-10 kullanımlık, ürün hakkında kesin fikir veriyor. o yüzden merak ettiğiniz her ürünün tester'ını isteyin, her şeyi deneyin öyle alın. zaten tatlı tatlı isteyince hem her istediğiniz üründen tester veriyorlar, hatta yetmiyor 2'şer tane veriyorlar, bir de bunu deneyin diye ürünler de tavsiye ediyorlar.

  benim cildim yağlıya dönük normal. 30 merdiven dayadı yaşım. yanaklarım insan yanağı, t bölgem yağlı insan t bölgesi. yüzüme krem sürdüğüm zaman minnacık minnacık sürerim yeter. bana göre çok güzel ürünleri varmış buldum. alıp kullandığım ya da tester'ından fikir edindiğim ürünlerini sıralayayım, fikir olsun.

  abyssine eye cream - normal bir göz kremi, wuhuuu etkisi yok.

  midnight recovery concentrate - değişik bir serum. enteresan. gece mini mini sürüp yattığınızda hem kokusu şahane, hem de gerçekten yağlı ve yağsız bölgeleri dengeliyor. ama ne kadar gerek var bilemiyorum. azıcık para tuzağı gibi de gelmiyor değil. tester'ından baya bi kullandım kendisini almasam da olur fazla ihtiyacım yok.

  midnight recovery eye - ay işte buna hiç gerek yok. bu da üsttekinin kardeşi olarak gece sürülüyormuş, ekstra 1-2 saat uyumuş gibi yapıyormuş gözleri. yalan. daha da mor kalktım lan 2-3 kere denedim de. ha ama 30'a değil 60'a merdiven dayamış olsam belki hoşuma giderdi. ay yok çok yoğun yağlı bi krem.

  kil maskesi (rare earth pore cleansing masque) - çok güzel bir kil maskesi ve eşşek kadar bir kutu 62 lira. 8-10 ay gideri var.

  superbly restorative argan body lotion - çok güzel bir vücut kremi. hakikaten çok güzel. kuru bacaklara falan birebir.

  amino acid şampuan - parabensiz güzel bir şampuan. azıcık pahalı tabii. daha çok para kazanınca alıcam bütün şampaunları basıcam saçıma basıcam saçıma.

  ultra facial oil-free lotion - işte bu şahane. 2 tester vermişti mağazadaki abla sağolsun. yağlanmaya müsait cinsler için ve de biraz da iyi bi ürün olsun çok zararlı olmasın diyenler için çok güzel zira yağsız, parabensiz, parfümsüz, renksiz. hakikaten iyi. azıcık sürüyorsun, nemlendiriyor, anında emiyor ve yağlandırmıyor. bu serinin bir de gel-cream denilen bir hedesi varmış onu da deneyeceğim tester'ını alıp öyle karar vereceğim.

  actively correcting & beautifying bb cream - aha işte bak bunu da beğendim. yağlandırmayan ve düzgün bir renk veren hemi de 50 faktörlü bir krem. bunu da tester'dan kullandım (baya da iyi bi boy tester için) herhalde kendisini alırım.

  valla diyeceğim o, herkesin sevebileceği bir şeyler vardır. ama bu dükkanın en güzel köşesi tester bölümü. deneyin, alın. tester bunun için değil mi zaten.
  parayı sokakta bulmuyoruz. ayakkabı kutumda da sadece ayakkabı var zaten :(
57 entry daha