şükela:  tümü | bugün soru sor
2 entry daha
 • 4 senede cirosunu 125 katına çıkarıp 2013'de 509 milyon dolar ciro elde eden ve 2023 sonunda 15 milyar dolar ciro bekleyen şirket. sanırım şirket kuranla ya da bu işten biraz anlayanlar bunun ne demek olduğunu kavrayabilirler.

  saadet zinciri diyenler için, amerika'da saadet zinciri yapan bir kişi bernard madoff'a bakmalarını daha sonra kyani şirket kurucularına bakmalarını rica ediyorum.

  ayrıca saadet zincirinde ürün yoktur.

  insanları kandırmak demek onlara olmayacak bir şeyin olacağını söyleyerek paralarını almaktır. karşılığında hiçbir şey vermemektir. yüklü bir yatırım yapmalarını söylemek ve belki bunu her ay yaptırmaktır.

  fakat burada karşılığında ürün alacaksanız para veriyorsunuz. onun dışında kota doldurmak zorunluluğu olmadığı için ve hatta kota denen şeyi kaldırdıkları için siz hiçbir şekilde para vermek zorunluluğunda değilsiniz. peki sizden para talep etmeyen, çalışırsan, vizyonu görebilirsen, eğitimlerini alırsan ve kişisel gelişimine önem verirsen para kazanmanı garanti ediyorum diyen bir şirket sizi nasıl dolandırabilir? ben bulamadım.

  dolandırıldım diyen bir iki kişiye sordum cevap alamadım.

  titan, saadet zinciri diyenlere sordum. cevap alamadım.

  network marketing çok berbat bir pazarlama ve kazanç sistemi değil belki. yalnızca nm adı altında dolandırıcılık yapıldığı için beynimizde bu şekilde kodlanmış. fakat kyani'de bu sistemin kötülükleri düzeltilerek tamamen verilen emeğe karşılık bir kazanç planı yapılarak bizlere sunulmuştur. next generation marketing denilme sebebi de budur.

  piramit diyenler için yalnızca bir video paylaşıyorum.
  its a pyramid scheme
101 entry daha