şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
  • kisa süre içinde çingenelikten hitmanlige terfi etmis kisi. kendisinde feci potansiyel mevcuttur ki bmw sürücülügü,nokta aticiligi,boksta krose indirme gibi mevzulari yalayip yutmustur dünün götüboklusu.

    fakat canpolat denilen seri üretim easports balonu, "hayatini borçlu oldugu" ve sonradan yakinina aldigi bu adama karsi bir takim artist, kil tavirlar takinmistir.aha böyle; "düsünmeye mi basladin abdülhey,nöron sayin kadar konus abdülhey","abdülhey bir dedigimi iki etme,senin kötünü keserim abdülhey","abdülhey önce paltomu getir,sonra iki uzun parlament kap gel kiçimin kenari" gibi hor görücü,rencide edici laflarla kisa süre önce münasip bir yerinin beraberinde koskoca operasyonu güme gitmekten kurtaran adamcagizi "aklievvel,kapi köpee,vestiyer görevlisi" yerine koymaktadir ki sirf bu tavirlarla enseye gürgenin hasini haketmektedir.

    edit: yaw herife götüboklu falan dedik te nebilirdik aslen kgt ajani zülfü yüksel oldugunu...yoksa yukarida saydigim meziyetleri ana rahminde kazandigi masalina inanacaktik.
64 entry daha