şükela:  tümü | bugün
 • bu dayatmayı, göz göre göre söğüşlenmeyi, zorla enayi yerine konmayı, malum şirketin benim üzerimden rant sağlamasını gururuma yediremediğim için yaptığım kişisel boykotumdur.

  passolig saçmalığı ortadan kalkana kadar stadyumlara gitmeyeceğim.

  türk futbolunda spor ahlakı, adalet, rakibe saygı, farklı renklere tahammül ve adil oyun ortada kalmamışken, varsa yoksa endüstriyel futbol, daha çok para, daha çok küfür, daha çok kavga, daha çok nefret, daha çok eyyam, daha çok adaletsiz oyun varken, türk futbolu artık tamamiyle bir sirke dönmüşken bu rezaleti izlemek için sırf birilerine rant yaratılacak diye, sırf birileri benim üstümden daha çok para kazanacak diye ve buna mecbursun yoksa bu pisliği stadyumdan izleyemezsin dediği için bir de üstüne bu "patronlara" bile bile götümü dönüp domalacak değilim.

  passolig başlığı altında dayatılan bu saçmalığın getireceği sorun ve eksikler a'dan z'ye konuşulmuş. burada tekrara girip uzun uzun yazmanın anlamı yok.

  neresinden tutsan elinde kalacak olan bu saçmalık biz izin vermezsek hayatına devam edemeyecek ve kısa süre içerisinde kaldırılacaktır.

  zaten bitme noktasına koşar adım ilerleyen türk futbolu passolig ile birlikte tribünlerin de iyice boşalmasıyla kendini gerçek anlamda bitirecektir.

  her futbolsever gibi en kısa sürede çarşı , gençfb , ultraslan 'dan ortak bir açıklama bekliyorum.

  benim kişisel boykotum ne işe yarar bilmem ama en azından göz göre göre bu pisliğe alet olmadığım için benim vicdanım rahat olacak.

  bu dayatmayı onuruna yediremeyen her taraftarın, futbolseverin bu saçmalığa bir tavır koyması gerek.

  istediğimiz zaman istediğimiz maça, biletimizle girip, onları hatıra olarak saklamaya devam edebilmek ümidiyle.
67 entry daha