şükela:  tümü | bugün soru sor
4 entry daha
  • - vay amanagoyin pewdiepie 25 milyon subscriber yapmış, en çok takipçisi olan 4. youtube kanalı ve sadece video oyun oynayarak la. yılda 350-400 bin dolar kazanıyomuş. e ben halihazırda hep oyun oynuyom zaten, neden para kazanmıyorum lan bu işten? dur bakiyim napıyo, komikli video thumbnailleri, komik reaksiyonlar (bunu sürekli küfür böğürerek abartiyim ki millet beğensin, recep ivedik mode), absürd mizah var ama tabi es geçicez çap belli. haah bir de sponsorluk ve reklam için iletişim bilgisi verdik mi tamamdır.

    ülkede pewdiepie çakması kalmamıştı bir tek o da tam oldu. tabii ki yine at sikine konmuş kelebek gibi oldu. bir de videolarında atatürk portresi var ki hay amına koyim ne alakaysa? buna rakip olarak rabia portreli komik videocu bekliyorum tez zamanda, yobaz gençlik cevap vermeli. ideolojisiz kendini ve hiç bir şeyi tanımlayamayan tipler sizi.

    neyse muro ekşi'deki başlığına bir entry de benden, fenomen olmaya ve kolay yoldan para kazanmaya bir adım daha yakınsın artık köftehor seni.
49 entry daha