şükela:  tümü | bugün soru sor
27 entry daha
 • kendisine verilen ilk adın, "mr. needlemouse" olması kararlaştırılmıştır. birisi şamarı yapıştırmış olacak ki sonic'le devam etmişler. iğneli fare nedir ulan.
  --

  mario gibi, o da ilk kez kendi oyunuyla değil; sega'nın rad mobile adlı yarış oyununda, sadece bir oto kokusu olarak yaratılmıştır.

  http://www.gametrailers.com/…e---sonics-first-scene
  --

  http://youtu.be/3xtnwuqmoxs

  görüldüğü üzere bu sevimli hayvanların yüzme yetileri vardır. hem de oldukça iyi yüzerler. ben diyeyim elli, siz deyin iki yüz metre tüpsüz dalacak kadar iyi ciğere sahiptirler. tek seferde dalar, avlanır çıkarlar. sefa pezevengidirler.

  sonic'in yaratılışındaki bilgi yanlışı yüzünden ise sonic yüzememektedir. su üstünde yürüyebilecek hızı olmasına rağmen, uzun elleri ve bacakları olmasına rağmen, zeki bir canlı olmasına rağmen hem de. sonic niye yüzemiyor oğlum?

  http://tinyurl.com/o6xn45e
  --

  intihar eğilimi vardır. oyunda belirli bir süre hiçbir şey yapmadan beklerseniz, bu kirpinin ölümüne sebep olabilirsiniz.

  http://youtu.be/aqzuczfswyk
  --

  doğum tarihi belli değildir. ilk oyununda 23 haziran denmiş; çizgi romanında ise yılbaşı veyahut boxing day diye anılan sonrası günlerin birinde doğduğu yazılmıştır. öyle kutlar durur da; doğduğu günü mü kutlar, yoksa nüfusa kaydolduğu günü mü bilinmez.
10 entry daha