şükela:  tümü | bugün
232 entry daha
 • ameliyat olmaktan korktugum icin son üç yılda dõrdüncü defa yakalandığım lanet hastalık. artık tecrübeli bir basurlu birey olarak size basura yakalandığız an yapmanız gerekenleri ve minumum sürede bundan kurtulmak icin yapılması gerekenleri söyleyeceğim:
  1. basur memeniz ciktigi an butun randevulariniz iptal edin ve yüzüstü uzanın. kesinlikle ustune oturmaya calışmayın.
  2. ağrınız coksa yüzüstü yatar pozisyonda kasiginizin altina bir yastik koyun bu anüsün kalp seviyesinin üstunde kalarak anüse yapilan baskiyi azaltıyor ve rahatlama sagliyor
  3. en yakin arkadasinizi arayip bir daflon tablet ve duphalac surup isteyin. daflon 24 saatten sonra az biraz rahatlatıyor. rektal kremlerin hicbiri işe yaramiyor bosuna ugrasmayin yarayacak olsa bile lale gibi acilmis gote o dildo gibi ucunu sokacak cesaret göt istiyor o da bende yok (ironi yaptim yer misiniz)
  4. basurken minimum yemek tuketin daha cok sivi tüketin. zira ilk 3 4 gun tuvalete cikmamak gerekiyor aksi takdirde basur memesi iyileeden zorlaninca ilk baştaki en kotu haline dönuyor ve iyileşme sureci iki katina cikiyor.
  5. günde 5 6 defa 15'er dakika bir leğene, evet leğene! (mümkünse mavi leğene) banyo yaptiginiz sicaklikta su koyup oturun bir yandan tesbih çekin. istege gore bu poziyonda charles bukowski'nin "dunyanin bütün götler ve benimki" adlı öyküsünü okuyup yalniz olmadiginizi hatırlayarak teselli olabilirsiniz.
  6. 5. gune kadar bõyle geldiyseniz az daha sabredin.
  7. sıcma zamaninizin geldigini hissettigseniz duphalac surup'tan iki ölçek için ve birkac saat sonra tuvalete girin.
  8. şimdi durum boyleyken sıçma korkunuzu anlıyorum ama sakin olmaniz gerek. kasilmalar durumu zorlaştırır aşırı korkup gerildiyseniz tercihen sakinleştirici alın.
  9. yediklerinize ictiklerinize o kadar dikkat etmenize ragmen hala kabız sınız degil mi? yapacak bir sey yok o kadar gun kalas gibi yatinca insanin boku bagirsaginin seklini aliyor kalıp gibi.
  10. bu tuvaletten sonra iki gun daha ayni sekilde yatmak gerekiyor ve anusteki hemoroidler 7. gunden sonra geri yerine dönuyor. gecmis olsun
183 entry daha