şükela:  tümü | bugün
5 entry daha
  • gereksiz programlardır. daha bi kere işe yaradıklarını görmedim. pc yi alk aldığım yıllar* ben de kurardım. bi süre sonra pc den anlamaya başlıyor insan o ilk acemilik gidiyor o zaman anlıyosun ki o programlar boş iş. tek yaptıkları şey uyarmak. aşağıdan kırmızı bişey çıkıyo virüs buldum abi diyo. iyi diyorum temizle bişey çıkıyo dönüyo dönüyo dönüyo dakikalarca. en sonunda diyo bi de restart atayım abi sağlam olsun. tamam diyosun hadi onu da yap. bekliyosun işi gücü bırakıp restart atıyo. pc açılıyo bi bakıyosun hala orda o dosya hani temizleyecektin yok. dosya orda duruyo bizimki de gururla yeşil yeşil yanıyo. sanki bi halt yapmış gibi.

    yok abi pc nizin işlemcisini ram ini boşa yormayın kavga gören kadın gibi bağırıyo bunlar virüs görünce bi halta da yaramıyo.

    en iyi antivirüs programı sizsiniz. pc ye siz istemeden onay vermeden kimse bişey yükleyemez. her gördüğünüz linke atlarsanız porno izlemek için kameralı chat için her dosyayı yüklerseniz ne yaparsanız yapın virüsü yersiniz.

    zaten pc de bi değişiklik olduğunu anlamıyorsanız antivirüs de anlamaz merak etmeyin. ha trojen yersiniz tarayyıcı ayarlarınız değişir bişeyler olur en güzeli combofix ile taratmak ya da adwcleaner gibi küçük programlarla pcyi taratıp yola devam etmek.

    iş yerinde de lisans ücreti ödeyip komple antivirüs programı almıştık ama yina ağa bulaşmışlardı ve yine bu tür küçük programcıklar sayesinde kurtulmuştuk.
3 entry daha