şükela:  tümü | bugün
26 entry daha
  • ne günlerdi. ev ümraniye'de. ben 8. sınıftım. kız kardeş 4. sınıftı. iki sokak arkamızdaki ilköğretim okulundan iki kızı kaçırmıştı bu sübyancı. millet lisedeki kızını bile okula kendi götürecek seviyeye gelmişti ümraniye'de. aslında ümraniye'nin en tekin yerlerinde işliyordu bu fiilleri.

    neyse bir adam yakaladılar sonra. böyle çok tekin gözükmeyen hafif meczup havası olan biri. medya sallandıracağı adamı bulmuştu. halk öfkeliydi. haklı bir öfke. yargılamak neymiş. masumiyet karinesinden hiç bahsetmiyorum bile. polisimiz birini yakaladı ya medya da suçlu buldu. ee atasözümüz de var ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye, tiz kellesi vurula!

    sonra bir şeylerin ters gittiğini anladı emniyet. sperm örnekleri birbirini tutmuyordu. olsun öyle tutmuyor diye çıkarmak olur mu hiç! hem halk ne der sonra emniyete! devletin itibarının yanında sıradan birinin itibarını mı düşüneceğiz dediler ve gerçek sapığı bulana kadar içerde tuttular günahsızı. tam 26 gün boyunca tutuklu kaldı. işinden ve eşinden oldu.

    sonrası malum eli yüzü daha düzgün, iki çocuk babası, çevresince sevilen bir adam çıktı sapık.

    bahsettiğim okulun yanından her geçtiğimde aklıma içerdeki sübyancı değil, medyanın zoruyla emniyetin kararttığı bir hayat, masumiyet karinesinin hiçe sayıldığı bir insan geliyor.
30 entry daha
hesabın var mı? giriş yap