şükela:  tümü | bugün
3 entry daha
 • özgeçmiş değerlendirme vaatlerine istinaden gönderdiğim emaile bir saat içinde dönerek beni dumura uğratan, misyonunun "insan kaynağının niteliğini artırmak" olduğunu iddia eden ve ciddi ölçüde profesyonel bir işi gönüllülük esasında yapan anonim insanlar.
  e-posta metninde şöyle bir giriş yapmışlar:

  sevgili bodenstaubsauger

  öncelikle acropolis'e olan ilginiz için teşekkür ederek başlayalım.
  lütfen öncelikle kısa açıklamalarda bulunmamıza izin verin:
  - acropolis, insan kaynakları alanında yetkin profesyonellerce yönetilir.
  - acropolis'in sunduğu danışmanlık hizmetleri, gönüllülük esasına dayanır ve tamamen ücretsizdir.
  - acropolis'in sunduğu hizmetler tamamen tavsiye niteliğindedir. acropolis yetkilileri, oluşabilecek hiçbir olumsuzlukta hukuki olarak sorumluluk kabul etmezler.
  - acropolis, e-posta trafiğinin yoğunluğuna bağlı olarak danışanlarına 24 saat içerisinde geri dönüş sağlar.
  - uzmanlarımız günde yaklaşık 50'ye yakın özgeçmiş değerlendirir. her bir özgeçmiş değerlendirmesi büyük titizlikle yapılır ve yaklaşık yarım saat sürer. imla konusunda çok hassas olsak da, yoğunluğu göz önünde bulundurarak, uzmanlarımızın geri dönüşlerindeki oluşabilecek imla hatalarından kaynaklı özür dileriz.
  - acropolis uzmanlarının birçoğunun dili, birçok aday tarafından "sivri" olarak nitelendirilir. tamamen adayı motive etme amaçlı kullanılan bu dili maruz görmenizi umarız.
  - acropolis'in e-posta adresine gelen cv'ler zaman zaman farklı uzmanlarca değerlendirilir. dolayısı ile, her uzmanın kendi subjektif görüşü bazı değişkenlikler gösterebilir.
  - acropolis, 24 saat içerisinde geri döndüğü danışanlarının özgeçmişlerini e-posta hesaplarından siler ve üçüncü kişilerle asla paylaşmaz. bu nedenle, aynı adayın ileriki zamanlarda tekrar danışmak istemesi halinde, özgeçmişini tekrar göndermesi gerekir.
  - acropolis'in misyonu, insan kaynağının niteliğini arttırmaktır. bu nedenle uzmanlarımız bilgi, deneyim ve en önemlisi zamanlarını gönüllü olarak ortaya koyarlar. acropolis olarak adaylardan beklentimiz, her danışma başına acropolis'in facebook ve twitter sayfalarını kendi zaman akışlarında paylaşmaları ve ihtiyacı olan başka adayların bizlere ulaşmalarını sağlamalarıdır.

  şu adreslerden ulaşılabiliyor:

  facebook
  twitter
3 entry daha