şükela:  tümü | bugün
150 entry daha
 • şu başlığa yazılanlar okunduğunda türk erkeğinin hem sevişme hem de okuduğunu anlama özürlü olduğu ortaya çıkıyor.

  başlıkta yaklaşık 100 kere falan kadınların acıyor veya yavaş dediği belirtilmiş.

  buna ek olarak en az 50 kere hadi bitir, çabuk ol ve boşal minvalinde şeyler söylediği belirtilmiş. bu da demek oluyor ki bu kadınların da ya canı yanıyor, ya da en iyi ihtimalle zevk almıyor, bitse de gitsek diyor.

  en az 10 kere orası değil, yanlış yerdesin, orayı elleme gibi yönlendirme içeren uyarılar yazılmış.

  bütün bunları okuyan başka erkekler ise "nasıl kezbanlarla birlikte oluyorsunuz", "yazıyoruz ki kendilerini düzeltsinler" ve "ay ben hiç böyle şeyler duymadım, ortalık manyak kadın kaynıyor" gibi yorumlarda bulunmuşlar.

  arkadaş siz duyduğunuzu ve okuduğunuzu anlamaktan da mı acizsiniz? kadınların canını yakıyorsunuz, kadınlar sizinle sevişmekten hiçbir zevk alamıyor, ne yaptığınızdan, ne yapmanız gerektiğinden haberiniz yok.

  milyon defa aynı lafı duymuş,gelmiş buraya "türk kızı hep acıyo diyo yeaa" diye dert yanıyor.

  sorun sende olabilir mi acaba? ben bir yerde hata yapıyorum herhalde demiyor da, gelmiş "türk kızı çok kezban :(" diyor. bu nasıl bir şuursuzluk, nasıl bir ben merkezcilik anlamadım gitti.

  bu başlıkta yazılanlardan çıkarılabilecek tek sonuç şudur ki, türk erkeği seviştiği kadını tecavüz etmişten beter ediyor. kadınların canı yanıyor ve zevk almıyor. sırf erkek istedi diye dişini sıkıp, bu muameleye katlanıyor. bunu da sadece sevdiği erkek mutlu olsun ve ilişkileri devam edebilsin diye yapıyor. bu yüzden de "evleneceğiz değil mi?" diye soruyor, çünkü ayrılacaksanız bu işkenceye daha fazla katlanmayacak. bu kadar basit.
196 entry daha