şükela:  tümü | bugün
947 entry daha
 • şampiyonlar ligi'nde lille formasıyla milan'a efsane bir performans sergilemiş ve lyon'a transfer olmuştu abdul reis.

  galatasaray'a transfer olduğunu dershanede coğrafya testi çözerken arkadaşımın gönderdiği "yuh amına koyum keytayı almışız lan :))))))))" içerikli sms ile öğrenmiş ve gün boyunca yüzümde anlamsız bir gülümsemeyle "bir an önce eve gitsem de keyta videosu izlesem" diyerek gezmiştim.

  işin hikaye kısmını geçelim aynen.

  uzun bacakları, absürd şekilde dönebilen bilekleri ve fiziğine göre fazla kıvrak olan beliyle bu ligin üstünde bir adam olduğunu zaten ilk maçında beli etmişti.

  dribling yaparken topu her an kaybedecekmiş gibi savruk görünse de o top bir şekilde yapışıyordu herifin ayağına. çok ilginç adamdı çok.

  sir adnan polat tarafından disiplinsiz olduğu bahanesiyle gönderilip kendisinin yerine ultra yetenekli, aşırı gizli forvet colin kazım richards'ın alınması ayrı bir film konusu olur tabi.

  bana göre adam eksiltme konusunda rakibi çok ama çok az. bu kadar net adam geçen, önündeki top tepicinin boş koşularını bu denli iyi değerlendirebilen bir kanat oyuncusunu görmedi galatasaray taraftarı.

  dünyaca ünlü sol bek caner erkin'in anasını siktiği atletico madrid maçında tek başına savaşmış, gönüllerimizi fethetişti.

  öyle sadece 2 çalım atarak taraftarın helehölelele tezahüratlarına sığınan bir adam değil; aksine maçın genelinde oyunun içinde olan savaşçı bir kanat oyuncusuydu keita.

  eminim ki her galatasaraylının içinde bir yaradır keita. şu an bile 17 aydın yılmaz gücündedir eminim ki.

  bu adamı biraz daha izlememize engel olanların ahirette iki elim yakasında olacak.

  sizin disiplin anlayışınızı sikeyim ben, şu adamı sikko bir bahaneyle "iyi para verdiler aq satalım gitsin" diyerek gönderdiniz.

  ulan ya.
51 entry daha