şükela:  tümü | bugün
34 entry daha
 • aslında erkeklerin de kadınların da zaman zaman yanıtını aradığı bir soru.

  "daha büyüğü ve daha kalını olmalı" diye çıldıran kadın görmedim. ama küçük penis, çıkamayan adam gibi bir his bırakıyor bünyede. "canım, kıyamam ya" diyorsun ve bu da cinsel çekim için iyi bir cümle değil. ama büyük penis arayışından ziyade, erkekten heybet bekleme klişemizden kaynaklanıyor muhtemelen bu. yani "içime 25 santim almadan vallahi uyuyamıyorum nurcancığım"dan ziyade, o erkeğin tüm haşmetiyle karşımızda dikilmesini bekliyoruz. kodlanmışız salak biçimde. fakat bu kodlar dışında tabii, penisin değdiği ve bize çığlık attıran noktalar var içerdeki gizli labirentlerde. bu da penis boyunun, kalınlığının ve eğiminin yalnızca göze değil gönle de hitap etme durumunu ortaya çıkartıyor.

  hem subjektif hem de objektif yorumum, önemli olduğu yönünde.

  ayrıca kilit noktalardan biri de şu: cinsel cazibe, karizmadan gelir. bu da özgüvenle doğru orantılıdır. karşımda fil hortumu gibi bi şeyle mızırdayan bir adam da gördüm, hormonlu bamyasıyla süpermen olan da.

  her neyiniz varsa, doğru kullanın. ilk baştaki o bi kaç saniyelik tereddütlerden sonra maharet, kaynaklarda değil kaynakların etkin kullanımında.

  hörmetler.
84 entry daha