2014 diamond league
-
stockholm* ayağında alınan sonuçlar şöyle olmuştur:
• kadınlar - disk atma:
1 - sandra perkovic - hırvatistan - 66.74 m (22 elmas puan, 1. sıra)
2 - dani samuels - avustralya - 65.70 m (7 elmas puan, 3. sıra)
3 - gia lewis-smallwood - amerika birleşik devletleri - 65.21 m (9 elmas puan, 2. sıra)
• kadınlar - uzun atlama:
1 - tianna bartoletta - amerika birleşik devletleri - 6.98 m (12 elmas puan, 1. sıra)
2 - eloyse lesueur - fransa - 6.94 m (7 elmas puan, 3. sıra)
3 - ivana spanovic - sırbistan - 6.61 m (8 elmas puan, 2. sıra)
• erkekler - gülle atma:
1 - reese hoffa - amerika birleşik devletleri - 21.06 m (15 elmas puan, 1. sıra)
2 - tom walsh - yeni zelanda - 20.79 m (3 elmas puan, 5. sıra)
3 - david storl - almanya - 20.77 m (9 elmas puan, 2. sıra)
• erkekler - sırıkla atlama:
1 - konstantinos filippidis - yunanistan - 5.60 m (7 elmas puan, 2. sıra)
2 - piotr lisek - polonya - 5.60 m (2 elmas puan, 5. sıra)
3 - changrui xue - çin - 5.60 m (2 elmas puan, 5. sıra)
• erkekler - 400m engelli:
1 - michael tinsley - amerika birleşik devletleri - 49.60 (17 elmas puan, 1. sıra)
2 - javier culson - porto rika - 49.84 (15 elmas puan, 2. sıra)
3 - jehue gordon - trinidad ve tobago - 50.13 (1 elmas puan, 6. sıra)
• erkekler - uzun atlama:
1 - godfrey khotso mokoena - güney afrika - 8.09 m* (4 elmas puan, 4. sıra)
2 - ignisious gaisah - hollanda - 8.04 m (5 elmas puan, 2. sıra)
3 - michel torneus - isveç - 8.03 m (1 elmas puan, 9. sıra)
• erkekler - 5000m:
1 - muktar edris - etiyopya - 12:54.83* (4 elmas puan, 5. sıra)
2 - thomas pkemei longosiwa - kenya - 12:56.16* (4 elmas puan, 5. sıra)
3 - caleb mwangangi ndiku - kenya - 12:59.17* (7 elmas puan, 2. sıra)
• kadınlar - yüksek atlama:
1 - mariya kuchina - rusya - 1.94 m (10 elmas puan, 1. sıra)
2 - airine palsyte - litvanya - 1.94 m (2 elmas puan, 7. sıra)
3 - ruth beitia - ispanya - 1.90 m (3 elmas puan, 6. sıra)
• kadınlar - 200m:
1 - allyson felix - amerika birleşik devletleri - 22.85 (13 elmas puan, 1. sıra)
2 - tori bowie - amerika birleşik devletleri - 22.91 (6 elmas puan, 3. sıra)
3 - joanna atkins - amerika birleşik devletleri - 23.19 (1 elmas puan, 7. sıra)
• erkekler - cirit atma:
1 - antti ruuskanen - finlandiya - 87.24 m (4 elmas puan, 5. sıra)
2 - thomas röhler - almanya - 85.12 m (7 elmas puan, 4. sıra)
3 - tero pitkamaki - finlandiya - 84.73 m (8 elmas puan, 2. sıra)
• kadınlar - 100m engelli:
1 - queen harrison - amerika birleşik devletleri - 12.66 (15 elmas puan, 1. sıra)
2 - nia ali - amerika birleşik devletleri - 12.96 (2 elmas puan, 5. sıra)
3 - dawn harper-nelson - amerika birleşik devletleri - 12.99 (9 elmas puan, 2. sıra)
• erkekler - 100m:
1 - nesta carter - jamaika - 9.96* (7 elmas puan, 3. sıra)
2 - keston bledman - trinidad ve tobago - 10.09 (2 elmas puan, 7. sıra)
3 - chijindu ujah - büyük britanya ve kuzey irlanda - 10.10 (1 elmas puan, 8. sıra)
• kadınlar - 3000m engelli:
1 - hiwot ayalew - etiyopya - 9:17.04 (15 elmas puan, 1. sıra)
2 - habiba ghribi - tunus - 9:18.39* (2 elmas puan, 4. sıra)
3 - emma coburn - amerika birleşik devletleri - 9:20.31 (10 elmas puan, 3. sıra)
• erkekler - 800m:
1 - adam kszczot - polonya - 1:45.25 (4 elmas puan, 3. sıra)
2 - ayanleh souleiman - cibuti - 1:45.49 (2 elmas puan, 7. sıra)
3 - marcin lewandowski - polonya - 1:45.76 (1 elmas puan, 11. sıra)
• kadınlar - 400m:
1 - novlene williams-mills - jamaika - 50.09 (18 elmas puan, 1. sıra)
2 - sanya richards-ross - amerika birleşik devletleri - 50.27 (8 elmas puan, 2. sıra)
3 - francena mccorory - amerika birleşik devletleri - 50.65 (7 elmas puan, 3. sıra)
• kadınlar - 1500m:
1 - jenny simpson - amerika birleşik devletleri - 4:00.38 (9 elmas puan, 3. sıra)
2 - genzebe dibaba - etiyopya - 4:01.00 (2 elmas puan, 5. sıra)
3 - sifan hassan - hollanda - 4:01.62 (10 elmas puan, 2. sıra)
ekşi sözlük kullanıcılarıyla mesajlaşmak ve yazdıkları entry'leri
takip etmek için giriş yapmalısın.
hesabın var mı? giriş yap