şükela:  tümü | bugün
334 entry daha
  • cindy crawford ve asım, bir vapur kazası neticesinde ıssız adaya düşerler. ne yapsınlar, can sıkıntısından sabah akşam seks yaparlar. ancak, bir süre sonra, asım, durumdan zevk almamaya başlar. cindy, çıldırır. asım'a, ne olduğunu sorar, ne isterse yapabileceğini söyler. her türlü fantaziyle ve herşeyiyle emrine amade olduğunu, nerede hata yaptıysa düzeltmeye çalışacağını anlatır.

    asım inatla cindy'ye "istediğim şeyi yapabilmen mümkün değil" der. cindy çaresizlik içinde ısrar eder ve herşeyi göze aldığını söyler. asım, en sonunda "bir denemeye" karar verir. önce cindy'nin saçlarını kısacık keser. sonra memelerini filan örtecek biçimde ceketini giydirir. kestiği saçlardan bıyık yapar. cindy, ne olduğunu anlamaya çalışırken, asım onu, mümkün olduğu kadar erkeğe benzettikten sonra akşam olunca sahile gelmesini söyler.

    akşam olur ve cindy erkek kılığında sahile gelir bakar ki asım mükellef bir rakı sofrası hazırlamış ve masayı mezelerle doldurmuştur. asım ve cindy masaya otururlar ve asım elini kanka modunda cindy'nin omzuna koyar ve şöyle der:

    "ulan kazım, bir aydır kiminle sevişiyorum, söylesem inanmazsın!"
4003 entry daha