şükela:  tümü | bugün soru sor
19 entry daha
 • sırf seks için evlenen insan diye bir şey yoktur. seks evliliğin gerekliliğidir. en azından evliliğin ilk 5 yılında. sonra kardeş oluyorlar zaten.

  seks yapmak bu kadar önemsizdi, kadındaki erkekteki bekaret saplantısı nereden geliyor o zaman? insanlar 25 yaşına kadar bakirliklerini/bekaretlerini itinayla koruyorlarsa, aşık oldukları halde dişlerini sıkıp sevişmiyorlarsa, evlilikten sonra başlaması gereken seks hayatının önemi içindir.
  seks yapma ihtimali olmadığı bir hatuna bira bile ısmarlamaz lan bu memleketin erkeği.

  bu hikayeyi yaşayan, evlenmeden önce ilişkiye girmemiş bir çift biliyorum. kadın zevk almıyor, dolayısıyla sevişmek istemiyor, görevi şeklinde yerine getirmeye çalışıyor. kadın evlendiğinde 31 yaşında bir akademisyendi ve o yaşa kadar seksin hayalini kurup sabretmişti sadece. böyle bir kadın için ne büyük bir hayal kırıklığı.
  ha dicenki evlenmeden önce bi oral yapsaydı? yapsın. daha önce hiç ilişki yaşamamış bir kadın bamya pipinin kendini ne kadar mutsuz edeceğinin tahminini yapamaz ki.

  bunun bir de kadın versiyonunu biliyorum. evlendiği kadının gerdek gecesi vücudunun bir kısmının yanık olduğunu gören koca, cinsel açıdan çekici bulamadığı ve dokunamadığı için düğünden 2 ay sonra boşanma davası açtı.
27 entry daha