şükela:  tümü | bugün
13 entry daha
 • sadece erkeklerin değil kadınların da okuması -üstelik bir solukta değil yavaş yavaş- gereken kitap.

  peşin edit: oldukça uzun bir yazı. vaktin yoksa hiç bulaşma. ama hiç olmazsa "boşalmanın denetim altına alınması" bölümü için zaman ayır.

  ''bir kadınla sevişmek için erkek bütün gerekli şeyleri yapmalıdır, önce uygun ortamı yaratmalıdır. hem erkek, hem kadın için bedenlerin birbirlerine değmesi tam doyurucu bir sevişme için temel koşuldur. sevişme sırasında kadınla erkek arasında ellerle bedenin öteki bölümlerinin zevk vermek ve zevk almak için uyumlu bir işbirliği içinde olması gereklidir.

  - sevişirken erkek de kadın da -ta ki- yorgun düşüp uyuyana kadar, birbirlerine elleriyle dokunmaktan bir an bile geri durmamalıdırlar.

  - kadının göğüsleri ve klitorisi en duyarlı yerleridir ama buralara dokunmakta acele etmemelisiniz, önce ellerini okşayıp öpünüz. duyarlı noktalar kadından kadına değişebilir ama genellikle kadınların çoğunluğunun duyarlı olduğu yerler kulaklar, ense, belin çevresi özellikle arka bölümüdür.

  - bedenler arasında başarılı bir dokunsal ilişki kurmanın gizi, tepeden tırnağa kadar ne kadar çok yere değmek, dokunmak olanağı varsa o kadar çok yere dokunmak değmektir. sevişmekte dokunma hareketsiz durağan bir değme olmamalıdır. elleriniz eşinizin bedeninde durmadan dolanmalıdır; bedeniniz eşinizin her nefes alışına ya da bedenindeki en ufak, en hafif kımıltılara karşılık vermelidir.

  - sevişmenin başlangıcında kadınlar erkeğin penisini elleriyle uyarmak yerine bedenleri arasında tam bir dokunsal bağlantı kurma konusunda kendilerini yoğunlaştırmalıdırlar.

  - erkekler ellerinin yumuşak ve pürüzsüz olmasına özen göstermelidirler. erkekler ellerinin çok nazik ve çabuk incinebilen yerlere de uzanabileceğini unutmamalıdırlar. pek çok kadın klitorisin parmakla uyarılmasına alışıktır, erkeğin parmaklarıyla uzun süre ama özenli bir biçimde uyarılmadıkça ya da kendi parmaklarıyla bu işi yapmadıkça tam olarak isteklenmezler. (buna karşın parmakla yapılan her türlü uyarıdan nefret eden kadınlar da vardır. kadının hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri ancak deneyerek öğrenebilirsiniz)

  kadının doyum sağladığını anlatan beş belirti, beş istek ve on gösterge vardır;

  1- eğer kadın erkeği istiyorsa erkek kadının nefes alış verişlerinde bir değişim olduğunu gözlemleyebilir. kadının yüzü kızarır ve kulaklarına sıcaklık basar. bu aşamada erkek cinsel birleşmeye başlayabilir. ama bunu gayet nazik ve zorlamasızca yapmalıdır. erkeklik organını kadınınkine hafif hafif değdirip hemen çekmeli bunu kadının isteğini arttırmak için bir oyun gibi yapmalıdır. hafifçe sokup derinlere dalmadan kadının tepkisini beklemelidir.

  2- eğer kadın birleşmeye hazırsa burun delikleri açılır ve göğüs uçları dikleşir. bu belirtiler şehvet ateşinin daha da çoğaldığını gösterir. şimdi yeşim doruğunun derinlerine inebilir (yalnızca 12 ya da 13 santim) ama asla daha derinlere inmemelidir. daha derinlere inmek için kadının isteğinin daha da şiddetlenmesini beklemelidir.

  3- eğer kadın orgazm olmak istiyorsa gövdesi sarsılır ve erkeği sıkı sıkı tutar. kadının sesini alçaltması ve sesinin boğuk ve kısık olarak çıkması isteğinin daha da şiddetlendiğinin belirtisidir. kadın artık gözlerini kapatmış, solukları sıklaşıp soluk sesi işitilir duruma gelmiştir. o zaman erkeğin yeşim sapı içinden geldiği gibi inip çıkmaya başlayabilir. birleşme yavaş yavaş bir esrime durumuna dönüşmektedir.

  4- eğer tam olarak doyuma ulaşmak isteği içinde kıvranıyorsa kadını ter basar. vajina iyice sulanır, bu da şehvet ateşinin doruğa ulaşmakta olduğunu gösterir. her dalış sulanmayı arttırır. yeşim çubuğu yavaşça vajinaya değer (beş santim derinlik) sonra bir sağa bir sola, bir hızlı bir yavaş dalmayı, ya da gönlünün dilediği başka bir yöntemi sürdürür.

  5- ayakları erkeği dolamak için havaya kalkınca kadının ateşi ve şehveti doruğuna ulaştı demektir. bacaklarını erkeğinin beline dolar ve elleriyle erkeğinin omuzlarına ya da sırtına tutunur. bu belirtiler artık erkeğin derine inme zamanının geldiğini gösterir (on beş santim) böylesine bir derine dalış kadını coşkuyla bedeninin bütünlüğünü kapsayan bir biçimde doyurur. eğer kadın bütünüyle doymuşsa gövdesi iyice yayılır kolları, bacakları gevşemiş bir durumda boylu boyunca serilir, derin uykudaymışçasına gözleri kapanır.

  on gösterge;

  1- kadın bedeninin alt bölümünü bir o yana, bir bu yana oynatmaktadır.

  2- kadının güzel kokular yayan bedeni gevşeyip yayılmış, kolları/bacakları uzanıp öylece kalmıştır. burun deliklerinden hızlı hızlı soluk almaktadır. bunlar kadının erkeğinin yeniden kendisine yaklaşmasını istediğinin belirtileridir.

  3- kadın erkeğin penisine dokunur. bu kadının erkeği için büyük bir istek duyduğunu gösterir.

  4- kadının gözleri kıpır kıpırdır. boğazından boğuk sesler çıkarır, tatlı sözler mırıldanır. bunlar şehvetinin son dereceye vardığının belirtileridir.

  5- kadın iki eliyle ayaklarını tutup yeşim kapısını sonuna kadar açmaya çalışır. bundan kadının son derece haz duyduğu anlaşılır.

  6- dili yarı uyur yarı sarhoşmuşçasına dudaklarının arasından dışarı çıkmıştır. bundan kadının erkeğinin canlı bir biçimde bir derin bir sığ, ileri geri gidip gelmesini istediği anlamı çıkartılabilir.

  7- ayaklarını ve ayak parmaklarını gerer ve erkeğini içinde tutmaya çalışır ama erkeğinin ileri geri hareketleri nasıl sürdürmesini istediği konusunda belirli bir kararlılığı yoktur. aynı zamanda alçak sesle mırıldanmaktadır. bunlar orgazm olmakta olduğunun göstergeleridir.

  8- birden istediği şeyi elde etmiştir. belini hafifçe kıvırır, hafifçe terler ve aynı zamanda da gülümser. bundan kadının sevişmenin bitmesini istemediği, sevişmeyi sürdürmekten yana olduğu anlaşılır.

  9- tatlı duygular hâlâ onu bırakmamıştır, haz dalgası yükselmeyi sürdürmektedir. boşalmıştır gene de erkeğini sıkı sıkı tutmaktadır. bundan kadının tam olarak doyuma ulaşmadığı anlamı çıkarılabilir.

  10- bedeni sıcacıktır ve terden nemlenmiştir. elleri, ayakları gevşemiştir. bundan artık tam olarak doyuma ulaştığı anlaşılır.

  kadının erkeğin kendisini mutlu etmesi için beklentilerinin neler olduğunun belirtileri;

  - kadın iki eliyle erkeği sıkı sıkı tutar, bundan kadının erkekle daha sıkı dokunum ilişkisi içinde olmayı istediği anlaşılır.

  - kadın bacaklarını havaya kaldırır, bundan kadının klitorise daha yakın bir sürtüşme ilişkisi istediği anlaşılır.

  - eğer kalçalarını oynatıyorsa, bundan kadının son derece zevk aldığı anlaşılır.

  - eğer ayaklarını erkeği kendine çekmek için çengel gibi kullanıyorsa, bundan kadının daha derin git gel istediği anlaşılır.

  - kadının bacaklarını erkeğin arkasına dolaması daha fazla istediğinin göstergesidir.

  - kadın gövdesini yükselterek erkeğe olan yakınlaşmasını arttırmaya çalışıyorsa, bundan kadının çok büyük zevk duyduğu anlaşılır.

  kadının isteğinin çoğaldığının belirtileri;

  - kadının solukları sıklaşmış, sesinde denetleyemediği bir titrem başlamıştır.

  - kadın gözlerini kapamış, burun delikleri açılmıştır, konuşacak gücü kalmamıştır.

  - gözleri erkeğine takılıp kalmıştır.

  - kulakları ve yüzü kızarmıştır ama dilinin ucu hafifçe soğumuştur.

  - elleri ve karnı sıcaktır. sözleri anlaşılmaz bir mırıltıya dönüşmüştür.

  - yüzünde büyülenmiş gibi bir görünüm vardır. gövdesiyle kolları bacakları pelte gibi yayılmıştır.

  - dilinin altında tükrüğü kurumuştur, gövdesiyle sıkı sıkı erkeğine değmektedir.

  - kadın organının damar gibi attığı farkedilmektedir.

  boşalmanın denetim altına alınması;

  1- yeni başlayan kimse çok fazla uyarılmış ya da çok fazla tutku ve coşku içinde olmamalıdır.

  2- yeni başlayan kimse yavaş yavaş girmeyi sonra hızla geri çekilmeyi öğrenmelidir.

  3- önce üç sığ, bir derin dalışı sınamalı, bunu seksen bir kez sürdürmeli sonra gene baştan başlamalıdır.

  4- biraz fazla uyarıldığını duyumsayınca git gel hareketini hemen durdurup yeşim doruğunu ancak iki üç santim ya da biraz daha fazla derinde yeşim kapısında kalacak biçimde geri çekmelidir. sakinleşinceye kadar beklemeli sonra gene üç sığ, bir derin yöntemini sürdürmelidir.

  5- daha sonraları beş sığ, bir derin yöntemini deneyebilir.

  6- en sonunda dokuz sığ, bir derin yöntemini uygulayabilir.
  (okuduysan gel opujem)

  ne yapacaklarını değil niçin öyle yapmaları gerektiğini de iyice anlayabilmeleri için;

  1- bir kimsenin sevişmede en yüksek derecede haz elde edebilmesi için yatak arkadaşını sevmesi gerekliliği tartışma götürmez. ancak boşalmanın denetimini öğrenmekte olduğunuz ve uygulamaya daha yeni başladığınız sıralarda kendinizi fazla kaptırmamaya çalışmalısınız.

  2- öğrenmeye yeni başlayan kimse yavaş yavaş ve yumuşak hareketlerle seksen bir kez gidip gelmeli, sonra ikinci kez, üçüncü kez seksen bir kez gidiş gelişi yinelemelidir. bir zaman için kendini toparlamak için bir durak vermeli sonra yeniden başlamalıdır.

  3- yatak arkadaşını doyuma ulaştırmak için ona karşı tatlılıkla yumuşak davranmalıdır. böyle yaparak yatak arkadaşının orgazma erişmesini çabuklaştırmış olur. ama kendisinin denetimi yitireceğini anlar anlamaz yeşim doruğunu biraz geri çekmelidir. böyle yaparak sakinleşebilecek yeniden gidip gelmeye başlayabilecektir.

  her erkek boşalmayı seviştiği kadın tam anlamıyla doyum sağlayana kadar geciktirme yeteneğini geliştirmelidir. her erkek kaç günde bir boşalmasının kendi doğasına uygun olduğunu kendisi bulmalıdır. değişik hızlarda, değişik şiddet ve derinliklerde yapıldığı zaman hem kadın için, hem erkek için sevişmeye cinsel birleşmenin zevkini arttıracak ince farklar, ayrıntılı hazlar eklemiş olur. ayrıca, böyle değişiklikler erkeğin boşalmasını denetim altında tutabilmesine ve uzun süre penisin sertliğini koruyabilmesine yarayan bir yöntemdir.''
5 entry daha