şükela:  tümü | bugün soru sor
6 entry daha
  • yapımcıları tarafından torrent sitesinde kodu dağıtılan oyun.*

    "oyunun korsan sürümünü yayınlayan bir torrent sitesini ziyaret eden yapımcı stüdyo ise oldukça manidar bir yorumla birlikte oyunu denemek isteyenlere 10 steam kodu verdi. 11 bit stüdyosu torrent sitesine şu yorumu bıraktı:

    'oyunumuzu sevdiğiniz için mutluluk duyuyoruz. üzerinde çalıştığımız 2 senenin buna değdiğine bir kanıt bu. ayrıca oyunu satın alan ve bizi destekleyenlere de teşekkür ederiz. bu sayede mevcut oyunumuzu daha ileriye taşıyabilir hatta gelecekte daha iyi oyunlarla karşınızda olabileceğiz.

    herhangi bir sebepten ötürü oyunumuzu alamadıysanız, sorun yok. çünkü hayatı biliyoruz ve bazen oyun almak imkansız hale gelebiliyor. işte size steam'de orjinal olarak deneyebileceğiniz bir kaç oyun kodu, böylece oyuna göz atabilirsiniz. şayet oyunumuzu beğenirseniz lütfen bunu etrafınıza anlatın; bize çok faydanız olacak.'"

    gerçekten samimi bir şekilde mi yaptılar bu hareketi bilinmez, ama 10 kod verip bir çok oyuncuya "helal olsun" dedirterek satın almaya yönlendirmiş oldukları kesin. iyi adamlar ama, oyunun teması bile yeter. ubisoft da hala buglu, anlamsız oyunlarına 250 tl biçsin..
195 entry daha