şükela:  tümü | bugün
4 entry daha
 • satın almayı planladığım epilasyon aletidir. şimdiye kadar iki tane normal epilasyon aleti kullanıp en son aldığım braun'u sinirden kırarak attım. daha önce philips'le çalışan arkadaşım gerçekten çok etkili olduğunu söylemişti. zaten aklıma takılmıştı bu, bunu alırım diye düşünmüştüm.

  bugün tekrar kontrol ederken şu yoruma denk geldim, iki ayda bir yapmam gerekiyor demişler. normalde lazer epilasyon için kıllı tüylü epilasyon gününü bekleyen kadınlara sözüm: beklemeden evde halledebilmek var. e doğal olarak zaten adam sana normal seanslarda verebileceğini zart diye veremeyecek. eğer 9 seansta tamamen bitiyorsa tüyler, belki lumea 18 seansta bitirecek çünkü normal lazer epilasyon aletleri kadar kuvvetli değil. bir düşünelim derim ben.

  bir de adamlar kendileri minimum 350 seans kullanma süresi demiş. yani hayatın boyunca bir aksilik olup bozulmadığı sürece kullanacaksın. bu arada normal lazer epilasyondan belirli bir süre sonra da tüylerin çıkabileceğini bilmeyen arkadaşlar, o konuyu da araştırsanız iyi olur.

  4 kullanım sonra gelen edit: ilk hafta ne olup ne biteceğini çok merak etmiştim. o yüzden en yüksek seviye olan 5'te yaptım epilasyonu. aradan vakit geçti ve dün itibariyle 4. seansı tamamladım. geçirdiğim üç seans sonrası koltuk altında %90, alt bacaklarda %70, bikini bölgesinde de %60 azalma oldu. özellikle kendiliğinden dökülmesi çok garip bir duygu. tüyler uzayıp dökülüveriyor. erkek arkadaşımın da koltuk altında %90 azalma var.

  sorulara geçelim:
  tavsiye eder miyim?
  tabii ki de evet.

  acıtıyor mu?
  seviyesine göre bir yanma hissi var ama acı değil.

  jilet şart mı?
  evet, yoksa tütsülenmiş tavuğa dönüyorsunuz.

  şarj süresi nasıl?
  yaklaşık 45 dakika aralıksız süper. sonra bitiyor ama unutmamak lazım yüksek seviyede bir ışın atıyor. normal o süre.

  temizliği zor mu?
  başlığı çıkarıp pıt diye silince temizleniyor. hiç sorun yok.

  ne kadar aralıklarla kullanabilirim?
  2 haftalık periyotlarla kullanmak oldukça uygun, zaten o sürede tüyler tekrar çıkıyor.

  birden fazla kişi kullanabilir mi?
  tabii ki, hijyene dikkat edildiği sürece neden olmasın.

  8. kullanım sonrası gelen edit:

  son iki seferi çok düzenli yapamadığım için sizlere düzgün de bir açıklama yapmayacağım ancak şunu söyleyeyim, aksattığım ve 3 haftalık bir dilimi kapsayan süreçte bacaklarımda tüy hiç çıkmadı. koltuk altımda atladığım noktalar vardı. bikini bölgesi de %80 azalma var.

  daha ne olsun.

  asırlar sonra gelen edit:

  helooo, ben bir hata yaptım ve kullanmaya ara verdim bence siz onu yapmayın. ama 2 ay ara vermeme rağmen hala koltuk altımda neredeyse yok denecek kadar az. bacaklarım müthiş seyrek. keşke bırakmayıp o süreci tamamlasaydım. şimdi tekrar başlayacağım. yine bilgilendireceğim sizleri.

  yepyeni bir edit:

  artık bacaklarımda tüy yok, yalnızca dövmemin üzerine uygulamadığım için o bölgeye bir kez sir ağda yaptım. işin garibi galiba çevrede tüy olmayınca orada da çıkmıyor, beslenemiyor çünkü dövme üstü de müthiş azaldı.

  koltuk altımda yalnızca daha girintili kısma sanıyorum iyi atış yapamadığım için lumea başlığı kadar bir alanda seyrek tüy mevcut. onlar da bir aya geçer diye düşünüyorum. üstlerde zaten çıkmıyor.

  bikini bölgesi her seferinde azalmaya devam ediyor. lumea ile yapma aralığım neredeyse 3 hafta bu arada. tekrar 2 haftaya dönsem çok daha kısa sürede bebek poposu gibi olacak galiba her yerim. :d

  yakında yepyeni bir edit yaparım diye umuyorum.

  edit büdüt geldi hanım:

  arkadaşlar alın. koltuk altım ve tüm bacaklarımdaki tüyler gitti. yaklaşık 3 ay boyunca hiç almamama rağmen görünürde bir şey olmadı tek tük dışında örneğin. sonra bir kez daha yaptım ve yine 3 ay rahatlıkla kullandım.

  ben bu kadar uzun uzadıya bir yazı okusam çoktan ikna olup almıştım bile. alın arkadaşlar, fiyatını zaten çıkarmış oluyorsunuz, zamandan kazanmış oluyorsunuz, her şeyi halletmiş oluyorsunuz. daha ne diyeyim ki? bence artık bana mesaj atmak yerine doğrudan satın alma işlemine geçmelisiniz.

  delirttiniz editi: arkadaşlar hangi model diye sorup duruyorsunuz. ürünü kaç yılında aldığım yazıyor, birazcık araştırsanız zaten bulacaksınız. bu kadar uzun yazı yazdıktan sonra model bağımsız olacağını anlamadınız sanıyorum. keza ben aldıktan sonraki ürünlerin daha iyi olma ihtimali her zaman hayvan gibi. ben size markanın direkt ürünü ile ilgili deneyimimi aktardım. yani hangi modelini alırsanız alın memnun kalma oranınız yüksek olacaktır. sizin için şu an hepsiburada geçmişime gidip ürün ıd'sini buldum. bir kere daha mesaj gelirse bu entariyi uçurucam.

  ürün modeli: sc2006/11

  ve özür dilerim ama bu ürün şu an satışta değil çünkü adamlar 27873917391 ürün çıkardı üstüne.

  öflerden bir demet,
71 entry daha