şükela:  tümü | bugün
646 entry daha
 • 15.1.3 sürümü için ülke kuralları düzenlemesi yaptığım oyun.

  siz de benim gibi fikstür problemlerinden, yabancı sınırlamasından ve türkiye kupasının statüsünden memnun değilseniz hazırladığım ülke kurallarıyla yeni bir kariyer açabilirsiniz.

  özellikler:

  türkiye kupasında daha az maç ve bu sayede daha az fikstür karmaşası. resim

  yabancı sınırlaması kaldırma. 25 kişilik kadro 8 ülkede yetişmiş, 4 kulüpte yetişmiş oyuncu bulundurma zorunluluğu. 21 yaş altı oyuncular kaydedilmek zorunda değil.

  türkiye ligine iş izni eklendi. artık yeni yabancı transferler son 16 milli maçın %50'sinde oynamış olmalı ya da en az 125 potansiyele sahip olmalı. resim

  tv gelirleri şampiyon olan takımlar(fb,gs,bjk,ts,bursa) için şampiyonluk sayılarına göre özel tv anlaşması şeklinde düzenlendi. diğer kulüplerin tv gelirleri sabit.

  türkiye 3. ligi ve bölgesel amatör lig oyuna eklendi.

  şimdilik aklıma gelenler bunlar.oyunda yeni düzenlemelerle ilgili herhangi bir sıkıntı görmedim. eğer siz bir sıkıntı görür de benimle paylaşırsanız sevinirim. bu tür büyük çaplı yamalarda gözden kaçan şeyler olabiliyor, lütfen bunu göze alıp kullanın. iyi oyunlar.

  indirme linki: http://www.mediafire.com/…ritabanı_güncellemesi.rar

  dosyalar belgelerim/sports interactive/football manager 2015/editor data içerisine atılacak, yeni oyun açarken aktif edilecek.

  edit: ülke kurallarında birkaç düzenleme yaptım ve pr0 adlı kullanıcının yaptığı veritabanı güncellemesiyle birlikte yeniden yükledim. bu sayede yeni wonderkidler, transfer güncellemeleri, teknik direktör değişiklikleri de oyuna eklenecek.

  edit 2: yeni yabancı güncellemesi
889 entry daha
hesabın var mı? giriş yap