şükela:  tümü | bugün
1501 entry daha
 • başlık: serkan inciyle yaşadığım bir olay

  tanırım bu piçi, hayatımda ilk defa admini ibnelerin takıldığı bir mekanda gördüm. yanında bir tipsiz orospu çocuğu vardı.
  o benim kuzenimdi, çok şaşırdım serkan inciyle birlikte olmasına. tam oradan uzaklaşacaktım ki ortak bi tanıdık vasıtasıyla tanıştırılma talihsizliği yaşadım. daha tokalaşırken kendisini benden üstün görüyordu ve sikime doğru gözlerini dikmesinin akabinde davranışına şaşıp nasıl bir bakış attıysam "oha şu sike bak, yalarım lan bunu?" dedi.

  adminimizdir dedik alttan aldık, piç kuzenimin bir arkadaşının arkadaşıdır dedik sustuk. inci sözlük yazarları,
  "serkan ibnedir" demek de ne kadar haklıymış diye içimizden konuştuk. görmeliydiniz bir admin havaları, "sen sözlükte yenisin galiba" demeleri o ibne tavırlar falan. bu yüzden bilmem kaç nesil küçük olmama rağmen ömründe görmediği alttan alma ve olgunluk tarafımdan gösterilmiştir.

  daha sonra gelip "neden bana öyle pis bakıyorsun, sevmedin mi lan beni?" diye bir soru yöneltti, kendisinin hiç admin gibi olmadığını, ibne olduğunu söyledim. tanışma şeklini garip bulduğumu belirttim "eee neaaapcan??" dedi. ben de şakayla karışık "inciye yazcam" dedim. yapacağımdan da değil, gülüp geçse "orospu çocuğudur" falan yazılırdı en fazla.
  fakat o andan itibaren "yapmazsan o.ç'sun, orda benim 10 tane modlarım var, seni silerim sözlükten(tehditkar burada nickini bulurum demek istiyor) ve amına koyarım hepiniz anca orda oturup millete giydirin amına koduklarım"dedi. bunu söylerken de aynı anda küfür etmeyi yeni öğrenmiş liseliler gibi "anan, o.ç, pislik" demekteydi. aynen böyle.
  tebessüm edip "peki, bul" dedim. ben gülünce iyice çıldırıp üzerime zemzem suyu falan attı, araya birileri girmese "dövücik"miş kendisi. "aman ali rıza bey, admin o silik atar" denilince mekandan çıktık, yoksa susulası bi olay değildi.
  sevgili serkan inci, sırf çalıştığın insanların gecesi bozulmasın diye seni orda yumruklamadım. ama beni bul ve dediğini yap. anladın mı? bunu yap!

  sosyal medyada artislik yapıp, inci sözlük admini olman, bir inci yazarına adammışcasına dalmaya yeltenmeyi
  muktedir kılmıyor.

  neyse hayat sürter burnunu.
618 entry daha