şükela:  tümü | bugün
139 entry daha
  • gelmiş geçmiş en iyi aktörlerden biridir.

    oyunculuğuna "vasat" diyebilecek cüreti gösterenlerin the terminal adlı filmini izlemesini isterim. bakın bakalım oyunculuğa.

    beğenmemek ayrıdır, "vasat" demek ayrıdır. iki kez üst üste oscar alan birine kimse vasat diyemez. cast away, forrest gump, catch me if you can, the green mile ve saving private ryan dahil bütün filmlerde mükemmel bir performans ortaya koymuştur. 20 ve 21. yüzyılın en iyi oyuncularından biridir.

    edit: 9 ocak'ta entry giren bir arkadaş bu entry'deki "iki kez üst üste oscar alan birine kimse vasat diyemez." cümlesine kafayı takmış. "x partinin bu kadar oyu varsa o parti eleştirilemez" vs gibi siyasi saçmalıklar ile bu cümleyi aynı kefeye koyup aklınca edebiyat yapmaya çalışmış. cümlemi götünden anlayıp uzun uzun saçmalayan bu şahsa özel mesaj ile cevap vermeme kararı aldım. okuyabilirse okusun buradan.

    hangi cesaret ile, hangi kafa, beyin ile cümleyi yanlış anlayıp ya da istediğiniz gibi anlayıp bu şekilde saçmalayabiliyorsunuz? birbirinden alakasız iki kavramı nasıl birbirine örnek gösteriyorsunuz? haysiyetsiz herif bir de diktatör demiş. siktirin gidin beyninizle anlayın bazı şeyleri. adamın asabını bozmayın.
438 entry daha