şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
 • bilgi'nin kasımpasa yurdun da kalanların son zamanlarda pek sık yaşadıkları hadise.en son olay, yurt kapısının beş metre önünde telefonla konuşan polonyalı arkadaşımın başına vuran orospu çocuğunun, arkadaşımın telefonunu alıp kaçması şeklinde gelişmiştir.polise aranmış fakat 'valla siz gelin eşgal verin' denmiştir ki karakol da olabildiğine boktan bir bölgededir zaten.
  ayrıca geçenlerde bir hafta içinde 4 arkadaşım, ayrı zamanlarda yurttan okula (dolapdereye) giderken (öğlen vakti) boğazlarına bıçak dayanılıp gasp edilmiştir.
  olaylar üzerine yurda gelen bilgi'nin güvenlik müdürünün sorduğu soru içler acısıdır: 'eee siz bu adamalara karşı koymak için hiç bir şey taşımıyonuz mu üzerinizde?'
  aslında bu cümle okulun bu konuya yaklaşımını özetler gibidir.olaylar altı aydır meydana gelmekte olup, okul 'emniyetle koordinasyon içinde çözmeye çalışıyoruz' safsatasıyla kasımpaşa yurduna tıktığı öğrencileri oyalamaktadır.
  peki neden kasımpasa?çünkü maslaktaki yurda aylık 17 milyar ödenirken kasımpasadaki bina aylık 4 milyara ayarlanmıştır.maliyetler düşmüştür ve hatta bu olaylar birkaçımızın ölümüne sebep olursa daha da düşecektir.
  hayırlı uğurlu olsun.
37 entry daha