şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
16457 entry daha
 • yaptığı her iş için embesillik derecesinde bahaneler bulunan takımdır.

  - ilk haftalarda oynanan oyunun sağlamlığını gören taraftar umut besleyince ' ilk haftalardan şampiyon oldular eki eki eki' ciler ortaya çıkar..
  aynı yavşaklar daha lig başlamadan kendilerini şampiyon ilan edip ' ikinci kim ' diye sorarlar.

  - avrupa kupasında arsenal' e kök söktürür, ' beşiktaş büle büle yaptıysa biz 5 çakarız' cılar ortaya çıkar..
  aynı arsenal bazılarının 4'er 4'er içlerinde gezdirmeye başlayınca, ' o zaman hazır değildi şimdi hazır ' olur.

  - biliç kazandığı bir maçın sonrasında beşiktaşlı bir oyuncuya verilmeyen kırmızı için, 'kesinlikle karttı der', bu sefer de 'samimi deyil yeaaa, sıkıyise yenildiğinde konuşsun' cular meydandadır..

  - veli kupa maçında, takımı yenilirken, karşı takıma verilen yanlış kartını iptal ettirir, yaptığı reklam kokan hareket olur.

  - adamlar özel bir turnuvada birinci olur emirates kupası' nı alırlar, tüm sosyal medya 'bugun günleyden kupa heyoooo' olur, beşiktaş aynı özel turnuvalarda birinci olur gazoz kupası kazanır.

  - stadını göt yalamadan, tarihini satmadan yapmaya kalkınca 'stad yapılamaz' olur, stad inşaası başlayınca 'kuşların sıçacak yeri gasp edilmiş' olur, stadın sonuna doğru yaklaşılınca zaten yıkılmış olan at ahırları önem kazanır.

  - takımın biri 7 sülalesiyle transfere gider, beşiktaşın verdiğinin iki katını verir yine de transferi beceremez bu sefer beşiktaş için değil istanbul için gelmiş olur.

  - taraftarı halkının yanında olur terörist ilan edilip dava açılır. 1453 tane satılmış bulunup karşı grup kurulur o da çıkıp sahaya girer maçı iptal ettirir.

  - kulup batma yolundadır feda kampanyası yapılınca küçülmüş olur, stadının tuğlasını satıp, ' sms atın :( ' kampanyaları düzenleyenler stratejik deha olur.

  - türkiye' de ilk defa e-sports takımını kurar, ergen işi yapmış olur...

  hazımsız, sinsi ve yavşak dolu bu ülkeye cidden fazla gelen takımdır. 3. büyük olduğunu iddia edenler de gece gündüz uyumaz bu muhteşem bahaneleri düşünürler.

  not: iş bu entry hiç bir şekilde hakem, kırmızı kart, verilmeyen penaltı içermez. onlar ayrı bir tez konusu.

  bir not da geleceğe düşelim: liverpool' u elerse eski liverpool değil olacaktır, elenirse de patlayan balon vs. vs.

  debe ve bomba edit: beyler gökhan töre'yi gs' nin neden almadığını açıklamış bir gs' lı arkadaş. bahane listemize ilk sıradan giriyor. yorumsuz capsi atıyorum :)

  http://imgim.com/ekşi.png
27177 entry daha