31 entry daha
 • benim sevgilimse mümkün değildir. tutucu veya her boka karışan erkeklerden de değilim haa. başıma gelen olaydan sonra o iş yaş hacı.

  ömer denen bir orospu çocuğu vardı. hala vardır piç kurusu oralarda bir yerlerde. benim eski sevgilimin sınıf arkadaşı. ulan ekşici ol, olma. inşallah bu entrye bir şekilde denk gelirsin yavşak ömer. kepaze ömer. eczacılık okuyan ömer. daha ayrıntıya girip soyisim filan vermicem ama dua et vermiyorum. ismi ömer olup sevgilisi olan bir kıza yazılan tüm eczacılık mezunu/öğrencisi yavşak ömer'lere kafam girsin.

  uzun mesafe ilişkisi yaşıyoruz, bizim kızın da işte sunumları munumları oluyor bunların bir grubu var 6-7 kişi, aynı kaba sıçıyorlar. bunlardan birisi de karaktersiz ömer. bu arkadaş grubunun hepsiyle muhabbetim var. ama bu ömer denen piçle hiç aynı ortamda bulunamadık. bulunsak da çok az. eleman ben varken yok, ben yokken sahnede. denk gelmiyoruz herhalde diyorum kendi kendime ama kıllanıyorum tabii. sevgilimden yana bir sıkıntı yok güveniyorum. zaten güvenmesem sevgilim olamaz. ama içten içe kuruyorum bu pezevenge. aynı evde kalıyorlar bahsettiğim 6-7 kişi, beraber takılıyorlar. neyse bi gün beraberiz sevgilimle, zaten ayda bir belki görüşebiliyoruz. memleketten ortak arkadaşlarımızdan biri yazılmış buna. benim arkadaşım demeyelim, öyle tanışıyoruz eskiden beri ama sevgilimin arkadaşıydı. sms ile yazılmış. evet kısa mesaj ile. buradan o ortak arkadaşımız erman'a da sesleniyorum. sms ile kıza mı açılınır hayvan herif? hem de sevgilisi olan kıza. hatta sevgilisiyle muhabbetin olan kıza. kusura bakma ama sen de biraz aptalmışsın erman. erman sende ekşici tipi var. baban altın/gümüş tamircisi. erman o babanın da amına koyayım tamam mı?

  neyse benim kız şokta. nasıl olur yaa filan dedi. ben de tamam olmuş artık deyip konuyu kapattım. ama gazı aldım bir kere. dedim ki ben bu ömerin de sana yazdığını düşünüyorum. yaaa olur mu öyle şey ne alakası var tepkisini alınca sustum. elimde bir kanıt yok ki anasını satayım. iyi niyetimle çocuğun da günahını almayayım dedim. zaten insanın başına ne geliyorsa iyi niyetinden geliyor şu ilişkilerde. kötü olacaksın arkadaş. ama yok biz beceremiyoruz. sonra 4s diye burda klavye başında ağlarsın aribadoribore. konuyu çok dağıttım ama yılların birikimi olduğundan böyle oldu.

  biz kızla bir ara ayrılmanın eşiğine geldik, 15-20 gün konuşmadık. sonra aramız düzeldi. bigün baş başayız, uzanıyoruz, benim içimde kötü bir his var. var yani bir şeyler belli. noldu anlat dedim direk. kız baştan ne oldu filan dedi anlamadı ama ben üsteledim. bir şey var benden gizlediğin dedim ağlamaya başladı. heh dedim boku yedik şimdi. başladı anlatmaya. direk onun ağzından söylediği şekilde yazıyorum;

  "biz ayrıyken doğum günümde hep beraberdik bizimkilerle, o gece ömer geldi yanıma konuşalım mı dedi, tamam dedim, özel olduğunu söyledi odaya geçtik. ağlamaya başladı, daha fazla kendimi tutamıcam dedi, beni sevdiğini söyledi."

  ben tabi oldukça gergin, patlamaya hazır bir bombayım o an. kendimi sıktım ve "sonra?" dedim zorla. o anki çaresizliğim tarif edilemez. sonrası var belli, kelimeler bokun yanından geliyor.

  "biraz yakınlaştık. o ağlayınca çok üzüldüm sarıldım. o an öptü beni."

  ben: "sonra?"

  "sonrası yok o kadar sızmışım."

  sızmış. ne olduğu belli değil birlikte uyumuşlar de sen ona.

  bu yıkıcı diyaloğun ardından 5 dakika sessizlik oldu ve benden hiç beklenmeyen bir soğukkanlılıkla şu cümle çıktı:

  "karakterli çocukmuş, ayrılmamızı beklemiş."

  kız salya sümük bir daha o ömer piçiyle aynı ortamda bile bulunmayacağını söyledi ve ben bu olayı kabullendim.

  evet tamam dedim. avantaj, oynar yani devam. seviyorsam demek ki o zamanlar, beyinden bağımsız hareket ediyormuşum.

  daha sonra bu olayın biz sevgiliyken gerçekleştiğini öğrendim. yakınlaşmanın değil de, çocuk açılmış buna, bizim kız da tepkisini koymuş ama bana söylemeden idare etmeye çalışmış ortamı bozulmasın diye.

  senin orospu çocukluğun da buradan geliyor işte ömer. biz sevgilimizi sana emanet ediyoruz, yeri geliyor kız eve yalnız gidecek gece vakti, "rica et ömer bıraksın" diyoruz. "kız kıza taksime gitmesene" diyip, "ömerler de gelecekse olur" şartını koşuyoruz. sen bizim hatuna yürüyorsun.

  bu son yalandan sonra benim kayış koptu tabi. asla eskisi gibi olamadım. sevsem de hiçbir zaman yediremedim, çok geçmeden de ayrıldım. zor oldu ama benim için en hayırlısı oldu.

  bu saçma sapan hikaye ile zamanınızı çaldım kusura bakmayın ama çok doluydum bu konu hakkında entryi görünce eski anılarım depreşti. ayrıca ilişkimizin zarar görmemesi açısından erman ve ömer karaktersizlerine de tek kelime etmemiştim. sözlük vesile oldu, rahatladım. bu yavşaklar için bolca küfür sarf ettim, beni affedin.
653 entry daha
hesabın var mı? giriş yap