şükela:  tümü | bugün soru sor
3 entry daha
  • oldu arkadaş her bir şeyi seven, ama az ilgi gördüğü için içinde olup bir şeyler yazan fakat bu yazdığı oyun standartların çok altında olunca eleştiri yapılamaz olsun.

    eleştiririm. onca emek, dekor, arka planda çalışan ve bilet alıp gelen seyirciye bu oyunu göstermeye hakkın yok. oyunu yazandan tut, bu oyunu onca sergilenmesi gereken ama suya sabuna dokunduğu için gösterime sokturtmayan program sorumlularına kadar herkese ağzımdan geleni söylerim. nedir bu eleştireye kapalılık?

    neymiş? arkasında ona destek veren tecrübeli insanlar varmış. varsın olsun, bu milletin bu hale gelmesine zaten arkasında onu boşa pohpohlayan koltukları sağlam adamlar neden olmadı mı? sokaktaki çöp mıymıylığında da tavır takınıp, eleştirinin ne manaya gelmeden konu sahibine koltuk çıkmak da ayrı bir ağlaklık.

    demek ki o kadar çaba, o kadar emek, o kadar kıymet boşaymış. bir şeyin üzerinde yıllarca durmana rağmen genel tiyatro seyircisi tarafından ufak bir eleştiye dahi tahammül edilemiyorsa bırakın bu işi yapmayın. siz de güvenmiyorsunuz demektir yazdıklarınıza.
1 entry daha