şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
5017 entry daha
 • *
  sizin hiç en yakın arkadaşınız, oğlunuz, oda arkadaşınız öldü mü bilmiyorum, benim dün öldü.

  dün veterinere onu ziyarete giderken artık eve götürürüm düşüncesi vardı, sabah vefat ettiğini öğrendiğimden beri şuurum yerinde değil ve sürekli onun oturduğu köşede ağlıyorum.

  dokuz yıllık serüven, on beş yaşındayken kasım ayının yağmurlu bir günüydü, kulağımda november rain dinleyerek ağlayan şimdi düşününce dertsiz bir ergenken.. elektrik direğinin altında titreyen kediye kim direnebilir ki? annemin onu görünce attığı çığlığı tüm mahalle duymuştu sanırım.

  ben dünyanın en yalnız kızıydım, o da benim yoldaşım olacaktı. o kadar çok beraber zaman geçirip birbirimize benzedik ki, ikimiz de taze fasulye seven, sabahları huysuz uyanan ve sürekli bi yerlerini sakatlayan yetişkinler olmuştuk yirmili yaşlarımda.

  ilk aşkımı anlattığım, sokakta tasmayla dolaştırırken kaçtı diye ağladığım, karşı dama çıkınca yetişkin birisini beklemeden çatılarda aradığım gölgem.

  seni terk ettiğimi, yalnız bıraktığımı ve artık sevmediğimi düşünme lütfen küçüğüm. her zaman yanında olmaya devam edeceğim ve her zaman seni doğum günün için aldığım pastayı çiğnerken ki şirinliğinle anımsayacağım, haylaz.

  seni seviyorum.

  debe editi. yavrucugum, o kadar cok mesaj geldi, senin delikanli abiliklerini, kapida seni bekleyen gelinlerimizi, benimle uyudugun geceleri, camasir dolabimda saklanmalarini o kadar cok anlattim ki, sen hala benimle yasiyorsun. kiymetli mesajlariniz icin cok tesekkurler, patilerinizi selamliyorum.
  (bkz: satin alma sahiplen)
3681 entry daha