şükela:  tümü | bugün
251 entry daha
 • g: lebron james (magic johnson, john stockton, jason kidd, steve nash. nba tarihinin en özel oyun kurucuları. dört efsanenin de oyun görüşü, topu paylaşma istekleri ve olağanüstü pas yeteneği + magic'in fark yarattığı fiziki özellikleri ve transition hücumundaki yeteneği, kidd'in kilit savunması ve post hücumu, stockton ve nash'in pick'n roll oyunundaki ustalıkları ve şut özellikleri paket halinde lebron'da mevcut. belki onlar kadar iyi yapamıyor ama hepsi portföyünde mevcut + atletik ve skorer. ve diğer iki kısa pozisyondaki uzaylılar lebron'u oyun kurucu yapmamı gerektirdi. pg seçmem gerekirse savunması için jason kidd)

  g: michael jordan (bu adam yüzünden nice yiğit yüzüksüz bitirdi kariyerini.)

  g: kobe bryant (jordan 1 ise kobe 1a. üç kısa pozisyonun ikisi kilitlidir gözümde. nba sahalarının gördüğü en özel iki sporcu. illa sf seçeceksek larry legend'dan başkası olamaz burada. izlemekten en zevk aldığım sf ise toronto zamanındaki vince carter'dır.)

  pf: tim duncan (mr. fundamental. alternatif bir pf'den bahsetmeyeceğim reise ayıp olmasın diye.)

  c: hakeem olajuwon (2000-2002 arası shaq bir canavardı ve modern basketbolda daha dominant bir performans görmedi bu gözler. ancak elim zor da olsa hakeem'e gitti. birbirlerinden çok zıt iki pivot. bir tarafta basketbolu bir sanatçı edasıyla oynayan, post hareketleri okullarda okutulacak kadar varyasyona sahip, hücumda her şeyi yapabilen ve savunmada da eşit derecede etkili hakeem; diğer tarafta karşısına çıkan her uzunu pestil gibi ezen ve faul dışında durdurulamayan shaq. yazı tura. ikisinden diğerini seçene kızmam.)

  seçtiğim 5 adam da oyunun iki tarafını domine edebilecek seviyede, rakipleri 30'a yatırmakta sorun yaşamayacak ve her sisteme uyum sağlayacaktır. uzunların dış şut atabilmesi ve çok yönlülüğü spacing konusunda çok kritik bir mevzu. kısalar kariyerleri boyunca yüzdeli üçlükçüler olmadı ama bol bol bulacakları boş şutları affedecek değiller.

  oldu bu takım.
1222 entry daha