şükela:  tümü | bugün
187 entry daha
 • savunulma şekli komik olan:

  http://i.imgur.com/cle1trx.jpg

  kuzeni bol karamelli soy ağacını anlatırken, aynı zamanda bu hanım kızımızın macchiato pikachu hakkında kısa bir brifing verebileceğine de değinmeden edememiş.

  dedesi postacı, anne ve babası sıradan bir emekli olan biri olarak ben de yaşıtlarım tatillerde gezerken cilt cilt test kitapları çözdüm; charizard'dan tutun, genzo wakabayashi'ye kadar kısa brifingler verebilecek bilgiye sahibim. annem hemşirelik kariyerine seneler önce bana daha iyi vakit ayırabilmek adına son vermiş. üstelik ben de ana rahmini erken terkettim, 8 aylık bir kocakafa olarak doğmuşum.

  sözün kısası bahsi geçen çocukla epey ortak yönümüz var gördüğünüz üzere. babası mba'ini carnegie mellon'da tamamlamış, ben de nba'i marshmallow yiyerek izleyen biriyim.

  yalnız aramızda ufak bir fark var, ben önüme gelen sınavları çatır çatır kazandım ve hekim oldum; hiç bir zaman da 2 soruluk torpille küçülmedim. çoğu arkadaşım açıkta kaldı vaktizamanında, sırf birkaç soru eksik yaptılar diye. ortak noktamız ise hepimiz mutluyuz, vicdanlar rahat. belki 15 ülkeyi gezemedik henüz ama, 5 kişinin dahi hakkını yemedik.

  bir ekleme de kuzene gelsin; kimse kimseye o güzel dedeciğinin hatrına ekmek dağıtmıyor. şu işveren ağzını bir kenara bırakalım.
219 entry daha