şükela:  tümü | bugün
1334 entry daha
  • inşallah final four'a sadece 1 adımı kalan takımdır.

    yalnız kamuoyunda sıkça dile getirilen bu kadar yatırımın sonunda final four normal fikrine katılmıyorum ben. biz tek yatırımı obradovic'e yaptık. oyuncuların hiçbiri öyle çok üst düzey isimler değil aslında. yanılmıyorsam takımda final four gören sadece zizis ve sakat olan hickman var. olay yatırımdan çok doğru koç, yetenekli ve aç oyuncu topluluğu, uyum ve çok çalışmada.

    basketbola futbol kadar hakim değilim belki ama maddi yatırım spanoulis, kirilenko, teodosic, rudy fernandes, mirotic gibi adamları almakla yapılırdı.

    futboldan örnek vermek gerekirse biz bjelica'yı alırken eden hazard'ı değil miroslav stoch'u aldık. ama reis'den hazard verimi aldık. nba'e büyük umutlarla gidip tutunamayan jan vesely'yi alırken neymar'ı değil ibrahim afellay'yı aldık, kendisinden neymar çıkarttık. goudluck'ı alırken balotelli'yi aldık, zlatan performansı aldık. ama biz jose mourinho'dan da, sir alex ferguson'dan da, pep guardiola'dan da daha dominant bir adam getirdik takımın başına. futbolda hangi hoca en büyük tartışırsın ama avrupa basketbolunda tartışmazsın.

    iyi ki varsın reis, iyi ki bizimlesin.
307 entry daha