şükela:  tümü | bugün
145 entry daha
  • o "özel" kadın olmadığını anlayana kadar, kıyamam uğraşır, didinir durur yok yere.

    öncelikle arızalı erkek diye bir şey yoktur. sana aşık olmayan adam vardır. çok istisnaları dışında aşık olduğu kadın tarafından sevilen erkek pamuk gibidir, sevgi doludur. sevilmediğini kabul edemeyen kadınların uydurduğu bir şeydir "arızalı erkek".

    bir gün arasa bir gün aramaz, bir gün "aşkım, sevgilim" derken üç gün sonra yokmuşsun gibi davranır. sen arasan çok meşguldür hep. işinin gücünün arasında bir de sen bunaltıyosundur. heh işte bacım bu adam seni sevmiyor. hiç umurunda değilsin sen bu adamın. kırılmış gururunu tamir etmek için adama "arızalı" dersin, uğraşırsın, didinirsin ama sonunda bir şey elde edemezsin.

    sonra bir gün adamın karşısına biri çıkar adam aşık olur. sen de evde dövünürsün "ben iyileştirdim, yavşak gitti başkasını buldu." diye. sen hiç sevilmedin, kabul et, seni sevmeyen insanlarla zamanını harcama. iyileştirmeye çalıştıkça kendini yaralarsın. kabul et, yoluna git. acı da olsa üç gün çekersin, unutursun boşa yaralama kendini. harcama kıymetli zamanını. gideceksen seni seven, değerini bilen adamların peşinden git, zamanını onlara ver.
9 entry daha