şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
  • kadinlarlarin bilimsel arastirma dunyasina girmeleri acisindan, basarili olmus bir kadinin rol model olarak sunulmasi iyi birsey. ancak, genel bilimsel basari ve perfomans bakimindan "overrated" bir arastirmaci.

    edit: fullbrightin müslüman cogunlugu olan bir ülkeden bir kadını cilalayalım projesidir. amerika'da bu arkadasi cebinden cikaracak onlarca türk kadın araştırmacı mevcuttur. (bkz: aramaya inanmak)

    edit2: burada pineklemekten başka bir halt etmeyen gürühun laf atmasına maruz kalmışız, cevap vermek şart oldu. öncelikle belliki kafanın basmadığı konularda yorum yapıyorsun ve bir araştırmacı neye göre değerlndirilir konusunda baya cahilsin, acaba bu yorumu yapanın tanımadığı birine laf atmasından ne çıkarı oalbilir diye bir düşün, mesela neden fatih yanık hakkında bir şey söylememiş, bilge yıldız hakkında birsey soylememisde gelip bu arkadasa yorum yazmıs, bak dusun bence kafan once biraz acıyabilir ama sonra alısırsın. benim buradan ne oldugumu, neler yaptıgımı kimseye anlatmak gibi bir derdim yok burası zaten yeride degil- komik olur zira, "gercek" hayatta karsılasırsak zaten kendin ögrenirsin.
117 entry daha