şükela:  tümü | bugün
4796 entry daha
  • bu hafta sahra'nın gidişiyle gönüllülerin önümüzdeki haftalarda bilimum erzak, ödül, yemek, içmek, gezmek, tozmak, maddi, manevi, dokunulmazlık, bok püsür bütün oyunları eksiksiz kazanmasıyla devam edecek yarışma..

    s.ksen tutamazlar artık bu takımı.. tek zayıf halkaları begüm şu an ve 5 el de 1 kere oynayacak.. yenilse bile, skorlar kabaca şöyle gider.. 4-1, 8-2, 10-2.. hadi hakan'ın ve doğukan'ın birer el aldığını da koyalım.. 10-4, 10-5.. bir puan da bizden hediye.. 10-6..

    bence bu haftaki tam erzağa iyi baksın ünlüler.. bir daha o ebatta göremeyecekler muhtemelen.. hatta ben olsam yine 1/4 muamelesi yapardım o erzağa.. tüketmez stoklardım..

    neyse ben bişey demek istiyorum.. eminim fark edilmiştir fek-at.. begüm gerçekten adadaki en zeki insan olduğunu kanıtlamadı mı arkadaşlar? bu yarışmayı şu yüzden seviyorum.. sadece yarışma değil, taktik strateji ve zeka istiyor.. begüm yarışmalarda (atış dışında) başarılı değil, parkurdaki yarışı, fabrika teftiş eden bakan hızında.. ya da bağdat caddesinde gezer gibi diyelim.. bu kız kendine oy gelmeyeceğini de biliyor.. ama işte kurnaz.. zeki.. özellikle nadya'nın gidişinden sonra sıranın kendisinde olduğunu bildiği için, son 2 hafta da turabi'lere yanaştı.. ama hasan'ın yanında gibi görünüp ipleri koparmadı köprüleri yakmadı.. turabi'nin hilmicem'in suyuna gitti, kendisine bu zamana kadar yapılanları umursamadı, bozok'la bile enseye şaplak takıldı.. sahra'nın bunu yapamayacağını biliyordu uyanık nasılasa, sahra da mal zaten, fevri, asabi.. ve turabi tayfasıyla köprüleri yıkmıştı haftalar önce.. ne oldu sonuç.. hilmicem isim söylerken, begüm'ün adını veremedi.. çünkü sahra'ya kıyasla begüm ılımlı ve kendilerine daha yakın kalmıştı.. çıkan isim de sahra otomatikman elendi zaten.. peki sahra bu duruma uyanmadı mı? aslında uyandı.. pazartesi günü uyandı ama.. mal, son 2 gün kala yılıştı millete.. arayı düzeltmeye çalıştı herkesle.. bozok'la yakınlaşmaya, hilmicem'le şakalaşmaya hatta turabi'yle bile ilk kez diyalog kurdu.. ama 2 gün kala.. atı alan üsküdarı geçmiş lan, begüm yavaştan yavaştan 2 haftadır yapıyor bunu kızım.. 2 günle olacak iş mi? oyun başarısı tabi ki en önemli şey.. ama taktik strateji ve zeka.. doğru zamanda doğru hamle yapmak da, begüm gibi başarısız bir yarışmacının, en sona tek kız olarak kalmasıyla sonuçlandı.. şark kurnazlığından ötürü tebrik ederim begüm'ü.. cidden zeki akıllı kızmış.. satranç oynanmaz bunla amk.

    sahra'ya gelince, defolsun gitsin.. gına gelmişti kendisinden artık.. yalnız gitmesinin en güzel yanı da bana 3 iddaa kazandırması oldu bunun.. bi o konuda sağolsun.. ahahahaha 3 kişiyle iddaa ya girmiştim sahra gidecek diye.. 2si bozok birisi begüm demişti.. 3 yemek kazandım sahra sayende.. bunun için eyvallah.. bunun dışında da bi boka yaramıyordun kızım.. neyine üzülüyorsun.. bak begüm de basiretsiz oyunlarda, ama kafayı kullanan adada ömrünü uzatıyor işte..
2962 entry daha