şükela:  tümü | bugün
473 entry daha
 • sanırımm soaked in bleach ile cinayeti aydınlanacak.

  daha önce konuşulmamış şeyler var.

  - mesela kurt ölümünden önce seattle'ı ve eşi courtney love'ı terk etmek üzereydi. kurt'ün ölümünden birkaç hafta önce courtney cadısı taşaklı bir boşanma avukatı arayışındaydı.

  - kurt'ün cesedi bulunana kadar polisin oyalanması için kasıtlı olarak kredi kartı kullanılıyordu.

  - kurt hayatının tehlikede olduğunu biliyordu. olay yerinde görülen shotgunı rehabilitasyon merkezine gitmeden önce alımıştı, ama basında intihar için almış gibi söylentiler çıktı. oysa shotgun koruma amaçlı alınmıştı. polis ilk etapta shotgun üzerinde parmak izi bulunmadığını söyledi. halbuki 6 mayıs tarihine kadar parmak izi çalışması bile yapılmamıştı.

  - olay yerinde bulunan not hemen intihar notu gibi raporlandı. halbuki notta eşi ve kızına yazılmış hiçbişey yoktu. intiharın bahsi geçmiyordu. fanlarına müziği bırakacağını yazmıştı. courtney ve kızına bi dipnot vardı sadece.

  - olay yerinde 2. bir not daha vardı ama courtney bunu sır gibi sakladı. ta ki rolling stone dergisi için yapılan röportaj sırasında ağzından kaçırana kadar. bu notta açıkça kurt'ün boşanmak istediği, seattle'dan gideceği yazıyordu. öleceği değil.

  - kurt'ün kanında 3 kez öldürücü doz uygulanacak kadar eroin bulundu. bu hardcore eroin bağımlılarında bile mümkün olmayacak bişeydi. diazepam kullanıyordu. bu overdose sonrası tetiği çekmeye mecali bile olamazdı.

  - resmi olmayan kaynaklara göre kurt kaldığı odada kendini savunmak için siper edinmişti.
429 entry daha
hesabın var mı? giriş yap