şükela:  tümü | bugün soru sor
6 entry daha
 • tedavi edilmediği için iyileşememiş bir yaranın derinleşmesi sonrasında o bölgede oluşan ölü dokulara çeşitli böceklerin ve sineklerin larvalarını bırakması sonucu ortaya çıkan tablodur. yani o canlılar solucan değil.

  öldüğümüz zaman ne olacağımızı düşünüyordunuz ki? kadın bir anlamda kafasından ölmeye başlamış işte.

  (bkz: gerçekten açmayın)

  sorular üzerine tıbbi olmayan kelimeler ile eklemeler:

  - kadının beyninin yarısı filan yenmemiş, beyin hemen saçların kökünde başlamıyor. deri, deri altı dokusu, kafatası filan derken epey bir mesafe var. beynin en dış tabakası hayati fonksiyonlarla ilgili olmadığından bir süre daha idare edebilir. muhtemelen kadın artık açığa çıkmış olan beyin zarı iltihabı gibi bir nedenden ölecektir.
  - o larvalar nereden geliyor filan diyenler kokusuna dayanabilirlerse bir köşeye bir parça et koyup takip etsinler, benzer manzarayı birkaç gün sonra görürler. hatta isterlerse eti kapalı bir kapta da muhafaza edebilirler, bir şey farketmez, larvalar siker atar ortalığı.
  - tamam beyin acımaz (bkz: hannibal lecter) ama sonuçta orada tabak gibi bir yara ve sinir uçlarının bulunduğu deri ve deri altı dokular var, kadın acı çekiyordur ama görüntü ile oranlı bir acı değildir.
  - larvalar kemiği yiyemez denmiş. doğru ama zaten larvalar kemiği yemiyor. kadının kafasında muhtemelen kötü huylu bir tümörden oluşmuş bir yara var, bu yaradan dolayı dokular ve dolayısıyla kemik de ölüyor, o larvalar da sadece ölü dokuları yiyor.
  - videonun fake olduğunu düşünmüyorum.
127 entry daha