şükela:  tümü | bugün
132 entry daha
 • hiç unutmam yıllar evvel arkadaşlarla taştan kale yapıp futbol oynuyoruz.
  sokağa kurduğumuz kalelerin direklerinden biri çöp konteyneri. ben kaleyi kurmak karşılığında kaleci olmaktan kurtulacağım.
  velhasıl 12 ayak boyu ölçüp kaleyi kuruyorum. çizgi hizada mı diye eğilip taştan çöp konteynerine doğru bakıyorum. o da ne ? çöp konteynerinin altında bir şey parlıyor. elim yetişmedi almaya. eğildim bacağımı soktum. parlak şeye bir tepik atıp çıkardım konteynerin altından. aman yarabbi !! aman yarabbi !! elimde tuttuğum şey gerçek miydi ? bir kadının bıngıl bıngıl memelerinin arz-ı endam ettiği bir cd. (bkz: ay ben şok)
  kimseye göstermeden tabanca misali kısa pantolonumun arasına sıkıştırdım cd'yi. usulca siz oynayın lan amına koduklarım deyip arkadaşlarımın yanından ayrıldım.

  doğru eve koştum.
  evde kimse yoktu çünkü. yeni aldığımız vcd player'a soktum cd'yi. film başladı.

  başta her şey normaldi. bir kadın bar benzeri bir yerde tek başına oturuyor; kel bir adam gelip ona eşlik ediyordu. derken kel herif kadını öptü. yavaş yavaş soyundular ve işte karşımdaydı. bıngıl bıngıl memeler *.
  ilk dikkatimi çeken blowjob sekansıydı. tamam çocuktuk daha. sekse dair kulaktan dolma bişeyler duyuyorduk nasıl yapıldığını yani. ama bu bambaşka bişeydi. bir an böyle başım döner gibi oldu. sonra toparladım kendimi.
  derken mevzu başladı. pür dikkat izledim baştan sona. o andan itibaren hayata bakışım değişti.

  ve inanır mısınız baştan sona izlediğim ilk ve son porno film o oldu. işin acı tarafı; adı neydi ? kim oynuyordu ? kaç yapımıydı ? hiç biri yok aklımda. sadece bıngıl hatun, kel adam ve blowjob.
317 entry daha

hesabın var mı? giriş yap