şükela:  tümü | bugün
20 entry daha
  • konu aşk olduğunda boğa kadınının her şeyden önce karşısındaki erkeğe güvenmesi gerekir. erkek güvenini kazandıktan sonra boğa kadını çok sever, deli gibi bağlanır, onun olmadığı bir dünya düşünemez ancak sınırları zorlandığında ve özellikle beklediği ilgi verilmediğinde bir anda soğur ve o sevgiden eser kalmaz. zamanında her şeyini vermeyi göze aldığı erkek artık bir hiçtir onun için.

    doğal bir cazibeye sahiptir. hiçbir şey yapmadan, hatta zaman zaman kendisinin de anlayamadığı şekilde bütün ilgiyi üzerine çeker. cinselliğe çok düşkündür ve bu konuda özel bir yeteneği vardır. baştan çıkarmayı çok iyi bilir ve baştan çıkardığı erkek kesinlikle pişman olmaz.

    içinde çocuksu,en basit şeylere bile inanmaya hazır bir yan bulunsa da aslında çok zekidir ve bundan gurur duyar. ancak zekası küçümsenir ve basit oyunlarla kandırılmaya çalışılırsa meşhur siniri devreye girer, bunu yapan kişiyi pişman eder.

    insanlara güvenmesi zordur ve güvenene kadar kimseyi yakınına sokmaz. önce izler, tanır, sonra arkadaş olur. rahat hissetmediği ortamlarda çok ukala, soğuk bulunabilir ancak sevdiği insanların arasında bambaşka olur. gülmeyi de güldürmeyi de çok sever ve çoğunlukla arkadaş ortamının hem gizli lideri hem de neşe kaynağıdır.
1098 entry daha
hesabın var mı? giriş yap