şükela:  tümü | bugün soru sor
 • e5'te cevizli köprüsü'nün ve turkcell maltepe plaza'nın yanında, carrefour maltepe park'ın, dr. lütfi kırdar eğitim ve araştırma hastanesi'nin ve anadolu adalet sarayı'nın çaprazında açılacak olan istanbul'un üçüncü ikea'sı.

  --- spoiler ---

  maya inşaat imzası ile yılsan holding arazisi üzerinde yükselecek olan ıkea kartal'da hafriyat çalışmaları başladı. 200 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen ıkea kartal'da konut ya da ofis kulesi olması planlanıyor...

  isveçli mobilya devi ıkea bayrampaşa ve ümraniye'deki mağazalarından sonra istanbul'daki 3. mağazasını anadolu yakası kartal'da hayata geçiriyor.

  maya inşaat imzası ile yılsan holding arazisi üzerinde yükselecek olan ıkea kartal'ın 2016 sonunda hizmete girmesi planlanıyor. 200 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen ıkea kartal'da konut ya da ofis kulesi mi olacağı henüz belli değil.

  detayları önümüzdeki aylarda belli olacak projenin hafriyat çalışmaları başladı. d-100 kuzey yan yolu üzerinde yer alan proje kartal adalet sarayı'na ve eğitim araştırma hastanesi'ne yakın konumda yer alıyor.
  --- spoiler ---

  http://emlakkulisi.com/…esinden-ilk-detaylar/352630

  bir haftadır inşaat durmuş durumda, kapısında 24 saat zabıta bekliyor, bir işler yanlış gitmiş ama bakalım ne çıkacak altından.
9 entry daha