şükela:  tümü | bugün
71 entry daha
 • her telefonda bulunmasında fayda olan uygulamalardır. el emeği göz nuru, ilgiye göre devam eder ve link de koyabilirim.

  horizon: videolarınızı ne kadar sallayarak çekseniz de hiç sarsılmıyor, çekerken kamerayı ters dönderseniz bile düzgün çekiyor. garip ve güzel bir uygulama.

  tandem: dil öğrenme programı, facebook'la kaydoluyorsunuz ve türkçe öğrenmek isteyen yabancılarla konuşuyorsunuz ya da siz ispanyolca öğrenmek için bir ispanyolla falan.

  meetweet: haritadan bir yer seçiyorsunuz, orada olup da konumu açık şekilde tweet atan birisi varsa onu size gösteriyor. bizim mahallede kimler tweet atıyor ne yazıyor görüyorum bunla.

  flightradar24: bu programa bayılıyorum, uçakların gerçek zamanlı konumlarını, nereden nereye gittiğini ne kadar yüksekte olduğunu, kaç yakıtı kaldığını her şeyini yazıyor. birini yolcu ettiyseniz buradan takip etmek çok eğlenceli oluyor.

  dream pro: bu programı gece siz uyurken açıyorsunuz, program bir ses duyduğunda ses kaydı yapıyor. sabaha kadar ne sesi çıkarırsanız kaydediyor. çok ilginçti denedim birkaç kere. öksürüğüm, şiddetli nefes alışım, yatakta dönüşüm falan hep kaydolmuş sesi.

  liveleak: sıkılınca açıp video izlersiniz.

  avplayer: her türlü videoyu oynatmaya sağlayan program.

  dayli: her gün size hatırlatma yapıp fotonuzu çekiyor, 1 yıl sonra 365 tane aynı pozunuz oluyor mesela. şu an benim 10 tane pozum oldu aynı, video yapınca değişimi görüyorsunuz. 10 günde değil tabii daha uzun olması lazım.

  zomato: güzel restoran bulucu program. yorumlar yol tarifleri menü fiyatları falan var.

  periscope: fena zaman öldürülebilen, saçma ama etkili canlı yayın uygulaması. millet yayın yapıyor girip izliyorsun ya da sen yapıyorsun.

  trafi: büyükşehirlerde yolculuk yaparken nereye nasıl giderim tarzı tüm sorularınıza müthiş yanıtlar veren bir uygulama.

  turkcell hesabım: turkcelliysen indir güzel kullanışlı.

  money pro: hesap takip uygulaması, aşırı beğeniyorum neye para harcadığımı yazıyorum hep ve 3 aydır nelere para vermişim hepsi kayıtlı.

  telegram: şimdiye kadar yapılmış en kullanışlı mesajlaşma programı. özellikle pc programı için kullanıyorum, pratik hızlı.

  garageband : müzik yapma programı, ilginiz varsa mutlaka kurcalayın apple'ın kendi programı.

  shazam: dinlettiğiniz müziğin ismini bulan program.

  bundle: sadece gerçekten önemli olan haberleri bildirim olarak yayınlayan program. günde 2-3 tane yolluyor. isterseniz programı açıp içinden detaylı tüm haberleri de okuyabiliyorsunuz.

  yandex.disk: ios'a dosya atmak zordur normalde, ama yandex'i bilgisayara kur telefona da kur rahatça dosya alışverişi yap. hem de kalite kaybı olmadan. google drive da kullanabilirsiniz aynı işlev.

  yandex.navigasyon: adı üstünde navigasyon, çok iyidir. google maps alternatifi.

  de-articulator: eğlenceli bir program. kulaklık takıyorsunuz ve sesinizi kulağınıza 1 saniye sonra veriyor, şarkı söylemek çok zor oluyor ya da konuşmak.

  bitaksi: istanbul veya ankara'daysanız çok kullanışlı bir taksi çağırma uygulaması.

  teamviewer: bilgisayara bağlanıp yönetebilmenizi sağlayan uygulama.

  qrreader: qr kodu okuyucusu işte.

  camscanner: masaya bir kağıt koyun, yamuk bir şekilde de olsa çekin. sonra bu programa girdiğinizde kağıdı müthiş şekilde düzeltip a4 gibi yapıyor. tarayıcı gibi.

  picsart: fotoğraf düzenleme, çerçeve ekleme, yazı yazma falan bir sürü işlevi olan program.

  facetune: yüzünüzle ilgili probleminiz varsa ve makyaj seviyorsanız bu yüzünüzdeki tüm kötülükleri yok etmenizi sağlıyor.

  office lens: camscanner mantığında çalışıyor microsoft'un uygulaması.

  fyu.se: bu anlatılmaz aslında, mutlaka indirin anlayacaksınız harika bir teknoloji. fotoğrafçılıkla ilgili.

  reverser: videoları tersten oynatmaya yarıyor.

  tureng: en iyi dijital sözlük programlarından biri. *

  beentogether: sevgiliniz varsa ilk tarihinizi giriyorsunuz, kaç gündür, kaç aydır, kaç saattir birliktesiniz falan onu yazıyor. hoş bir şey.

  duolingo: ingilizce düşük düzeylerdeyse bu programla ilerletebilirsiniz. devamlılık şart.

  pushbullet: bu da chrome ile entegre oluyor, chrome'dan bir şey yazdığınız an bu programda telefona yolluyor.

  gör&boya: marshall'ın ilginç teknolojisi. renk seçip duvarınıza tutuyorsunuz kamerayı, duvarı o renge boyuyor. çok ilginç deneyin.

  grupanya: değişik fırsatlar sunan bir fırsat programı. indirin mutlaka bir şey alırsınız.
  internetten alışveriş yapıyorsanız her türlü sitenin uygulaması var hepsini indirebilirsiniz hepsiburada, morhipo, gittigidiyor falan tek tek yazmayacağım. aynı şekilde bilet uygulamaları da öyle, pegasus, thy, kamilkoc, tcdd falan var hep.

  wunderlist: çok güzel bir liste tutma programı. maillerinizi falan da yazabilirsiniz mesela.

  itv shows: izlediğiniz dizileri kaydedebileceğiniz bir program. hangi bölümde kalmıştım derdine son. yeni bölüm çıkınca uyarı da veriyor. trakt.tv uyumludur.

  edit: ekleme, çıkarma.
126 entry daha