şükela:  tümü | bugün soru sor
3 entry daha
 • buyakadan.com üzerinden aldığım medcell garantili sony xperia z2 modeli "su geçirmeyen" telefonumun su geçirmesi sonucu anakartında ve kamerasında oluşan problemlerine garanti kapsamında onarım yapmayan firma.

  halbuki kullanma kılavuzunda da çok açık bir şekilde havuza sokulabileceği yazıyor. fakat uyanık medcell firması anakartta su tespit edilirse garanti vermeyeceğini de yazmış. hayat çakallara güzel. şu olayla kesinlikle güvenilmez bir firma olduğunu açıkça göstermiştir. su geçirmesi gibi şaibeli bir konuda garanti vermemeleri makul bulunabilir. hoş bana göre bu da makul bulunamaz ama gelelim diğer problemlere.

  firmayı ararsınız cihazın kargo ücretini kim ödeyecek diye sorarsınız. siz gönderirken siz, biz gönderirken biz ödeyeceğiz derler. sonra da çok güzel gidiş geliş tüm kargo parasını size itelerler. halbuki gelirken de giderken de siz ödeyeceksiniz deseler eyvallah der geçerdim.

  gün içerisinde oldukça makul saatlerde ararsınız. canları isterse açarlar telefonu istemezse açmazlar. gönderdikten bir hafta sonra cihazın durumu hakında bilgi istersiniz. bakıyoruz der geçiştirirler.

  telefonlara çıkan kişi kimse ona da tavsiyem sevdiği bir iş bulsun kendine. yaptığı işten nefret ettiği, konuşmanın her saniyesinde hissediliyor.

  sonuç olarak müşterisine saygı duyan, sattığı ürünün arkasında duran bir firma değildir. bunlarla uğraşacağınıza mahallenizdeki telefoncuya götürün telefonunuzu daha iyi hizmet alırsınız.
6 entry daha