şükela:  tümü | bugün
1736 entry daha
  • aldığım gün ekran filmi taktırdığım için anlayamamıştım daha doğrusu ondan dolayı sanmıştım ancak ekranımın sağ alt köşesine bastırınca çıt çıt ses geliyor ekran boştaymış gibi. sinirden çıldıracağım telefon daha 19 günlük. derken bu sorunu yaşayan bir sürü insan olduğunu öğrendim, çözümü var mıdır? bilen duyan? cihaz değişimi talep edince sıfır cihaz vermediği doğru mu apple'ın? işim kötüsü tele servis'e kaldım apple servisi de yok izmir'de

    * bu sorunu yaşayan bir çok insan varmış hem yabancı hem de türk kullanıcılar içinde. sabah apple destek ile irtibata geçtim benim istediğim saatte arandım. görüştüğüm sevgili hakan bey, olur da denk gelirseniz buralara pozitif ve sempatik yaklaşımınızdan ötürü size bir kez daha teşekkür ediyorum. sonrasında bana yardımcı olan umut bey, size de verdiğiniz net ve detaylı bilgiler için teşekkür ederim. görüştüğüm iki apple çalışanı da benimle çok nazik ve ilgili konuştular, çok memnum kaldığım bir apple destek görüşmesi geçirdim. sonucu merak edenler vardır diye söylüyorum, apple telefonumu alıp yenisini vermeyi teklif etti. çok mutlu oldum. zira çok üzgündüm servislerle uğraşacağım diye.

    apple store'dan almıştım bu arada telefonu. yine çok teşekkür ederim efenim saygılar

    *ek: telefonumu tnt kargo almaya geldi ve ertesi gün apple'ın eline geçti ve direkt yeni telefonumu ups kargoya verdiler. her aşamanın bana mail ile bildirilmesi de güzeldi. sorunlu telefonu yolladığımın ertesi günü yenisini yolladılar elime geçti.

    * ek: tüm kutu içeriğiyle bir gönderdim ben sadece telefonu değil. tamamen değiştirildi telefon. bu arada yeni telefonu 17 ekim'de aldım henüz bir sıkıntım yok.
362 entry daha