şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
 • 102) ordu tarafından yanlışlıkla size gönderilen sandıkları hemen geri gönderin. asla ve asla ne kadar sağlam olduklarını öğrenmek için bu sandıklara vurmayın.
  103) koşullar ne olursa olsun asla çıplak yüzmeye kalkmayın. özellikle de geceleri.
  104) yanınızda her zaman birkaç silah ve yığınla hollow pointmermi taşıyın. tereddüt etmeden karşınıza çıkan herşeyi vurun.
  105) eğer kaçınmayı becerebiliyorsanız; göllerde,akarsularda vb yüzmeyin. havuzda yüzdüğünüz takdirde suyun altında neler olduğunu görebilirsiniz. bir de; tekrarlıyoruz; sakın gece yüzmeyin, özellikle yalnızken.
  106) şayet bir dişi kişiyseniz ve bir süre önce arkadaşlarınızdan birini ölü bulduysanız, soyunup duş almanın iyi bir fikir olmadığını aklınızdan çıkarmayın.
  107) eğer çığlıklar atarak ormanın içinde koşmak zorundaysanız buna uygun giyinmeyi unutmayın. tenis ayakkabıları ve kot pantolon böyle bir durumda ince bir gece ebisesi ve topuklu ayakkabılardan daha iyidir.
  108) ne zaman ki kötü adam durup size ne yapacağını anlatmaya başlar o zaman sizin de kaçmaya başlamanız gerek.
  109) ne olduğuna dair hiç bir fikrinizin olmadığı şeyleri kurcalamayın. büyük ihtimalle şeytani bir yaratığı çağırmaya ya da sizi başka dünyalara taşımaya yararlar.
  110) yardım istemeye gitmek için sakın gönüllü olmayın.
  111) okuldaki utangaç, sessiz ve silik kıza her zaman nazik davranın.
  112) herhangi bir binada ya da işyerinde geç saatlerde kilitli kalmamaya bakın.
  113) daha önce tanımadığınız ya da tanıdığınız ve sizden hoşlanmadığını bildiğiniz kişilerin seksle ilgili tekliflerini sakın kabul etmeyin.
  114) vücudunuzda tuhaf yara izleri, çizikler, dövmeler, yaralar ve benzeri sıradışı tahribatlar keşfettiyseniz; gidicisiniz demektir.
  115) eğer bir katille, iblisle, canavarla vb. aynı soyadını taşıyorsanız bunun bir rastlantı olduğundan emin olun. eğer değilse hemen yeni bir kimlik edinin. gerçi her durumda sözkonusu varlık/yaratık sizin vücudunuzda yeniden hayata dönecektir.
  116) kaybettiğiniz bir şeyi aramak için asla geri dönmeyin.
  117) kimseye eziyet etmeyin. bu kişiler ya sıradışı güçler kazanırlar ya da psikopat olurlar.
  118) bütün mitlerin ve efsanelerin bir dayandığı gerçek bir temeli vardır.
  119) kanları asit etkisi yapan yüzlerce yaratıkla kaynadığını bildiğiniz bir gezegene gidip o yaratıklardan birini yanınızda getirmeyi denemek hiç mantıklı bir fikir değil.
  120) bir şekilde yukardaki kuralı ihlal ettiyseniz ve hareket tarama cihazınız sözkonusu yaratıkların size doğru yaklaştığını gösteriyorsa hemen silahınızı tavana çevirin ve ateş etmeye başlayın. tavana bakmamanızı tavsiye ediyoruz.
  121) eğer kocanızı alt kattan duyduğunuz garip sesi kontrol etmeye gönderdiyseniz ve 5 dakikadır geri dönmediyse; aşağı inmeyin. kocanız büyük ihtimalle ölmüştür.
  122) hayatınıza değer veriyorsanız bakir/bakire kalın.
  123) haçların şeytani varlıklar üzerinde hiç bir tesiri yoktur.
  124) aniden vücudunuzda tüyler çıkmaya başladıysa ve kendinizi tuhaf hissediyorsanız gümüş bir kurşunla kendinizi kafanızdan vurun. derhal!
  125) bir eve/odaya vb. girdiğiniz zaman en azından bir kez olsun ışığı açmaya çalışın.
  126) veya; bir eve/odaya vb. girdiğiniz zaman asla ve asla ışığı açmaya çalışmayın. baştan aşağı siyah giyin ve sessiz olun.
334 entry daha